Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Francia hóhelyzet tapasztalatok topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
2011.02.16. 15:11
Nem olvastál figyelmesen! Én ezt írtam:
"A nagyobb osztrák rendszerek 150-200 km pályával rendelkeznek és sok terep, ha még nincs is összekötve, de nagyon könnyen átjárhatóak."
Tehát pl. Saalbach-Hinterglemm 200 km, Kitzbühel 170 km, Schladming 185 km pálya. Szóval kb ugyanott vagyunk.
Azt elfogadom, hogy ha valaki szeretné úgy tölteni a vakációt, hogy rá se néz az autóra, annak jó a pályaszállás. Aki viszont szeret mozogni, síelés után elmenni még ide-oda annak ez hátrány.
Békássy Szabolcs
120 élménybeszámolót írt
120
19 éve tag
2011.02.16. 14:54
Kedves Krechl! Az összes francia terepen lehetőség van családi bérlet vásárlására, ahol a gyerekek 18 éves korig vehetők figyelembe. 75 euróért(20 ezer forint) 6 napra kapsz Puybe(75 km pályarendszer) és Risoulba(150 km) is síbérletet. Kedves Sörapu,a buszos összekötetéssel "létrejövő" 200 km-es osztrák terepeket nem érdemes összehasonlítani az önmagában 200 km-es francia terepekkel, mert akkor pl. beszélhetnénk egy Alpe D Huez, Les2Alpes, Briancon esetében(ami buszos összekötetéssel szintén besíelhető) több mint 700 km-es pályarendszerekről, arról nem is beszélve, hogy ott van a ténylegesen 600 km-es Trois Vallée, 450 km-es Paradiski, vagy a 300-as Tignes. Egy rendszeren belül, ha buszra kell ülni, az számomra már nem egy pályarendszer!! Az abszolut pályaszállás számomra pedig a legfontosabb szempont, nincs annál kényelmesebb mint egy bőséges reggeli után, a bakiba lépve egyből a pályán találom magam. Szintén személyes vélemény, úgy hogy mindkét ország nagyobb terepein jártam már. Üdvözlettel Szabolcs
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.