Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Melyik boardot válasszam? topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
akos.g
51 élménybeszámolót írt
51
13 éve tag
2011.10.25. 09:58
Szerintem is a protektoros kesztyu, vagy csukovedo es a sisak a legfontosabb. Kezdokent akaratlanul is a kezet rakja le eloszor az ember, sisak pedig nagyon konnyen megmentheti egy leragadt volgyel miatti hanyattvagodasnal.
Előzmény: (badzoli 122691)
badzoli
445 élménybeszámolót írt
445
21 éve tag
2011.10.25. 02:46
Pedig de! Elég egy rossz élváltásban leakadt él és úgy vágódik hanyatt, hogy azt se tudja, merre volt előre. De mondjuk, ha sorrendet kéne állítani protektor ügyben, akkor szerintem(!) térd és csuklóvédő, seggvédő, sisak, gerincvédő, könyökvédő. Persze ebből többet kiválthat egy protektor-inggel.
Amúgy léteznek soft gerincvédők is, én sem a motoros, full müanyagot hordom télisportokhoz (igen, már síhez is sokszor).
Előzmény: (Quarius 122685)
Quarius
63 élménybeszámolót írt
63
16 éve tag
2011.10.24. 23:16
Gerincvédő sztem, gátol a mozgásban és amíg tanulod a boardozást nem hiszem, hogy képes vagy akkorát esni a gerincedre, hogy szükséged legyen rá. Igazából sztem akkor van rá szükség leginkább ha Snowparkba jársz.
Ellenben egy haverom tavaly szintén kezdőként gerincvédőben tanult és mivel rengetegszer esett fenékre, ahol pont végződött a gerincvédő, nagyon durván belilult neki ott pont a gerincvédő miatt. Boardból meg vegyél olyat ami megtetszik, érdemes esetleg a puhábbak közül válogatnod mivel, könnyű és kezdő vagy. Meg semmiképpen ne érjen tovább a fejednél a rövidebb boarddal könnyebb manőverezni.
Előzmény: (HK 122679)
HK
3 élménybeszámolót írt
3
12 éve tag
2011.10.24. 22:35
És még egy kérdés (bár lehet, hogy nem ez a megfelelő topic):
Milyen gerincvédőt érdemes venni? Mire kell ezeknél figyelni?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.