Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Naptár - Ki mikor hol síel? topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2012.02.07. 19:46
Hogy felvonókezelő lenne ott azt "erősen " kétlem mivel szerintem minden felvonókezelőt ismerek ! :) Írni szerintem felesleges mivel nem hiszem ,hogy egy tizenéves gyerekkel kellene nekem beszélgetnem ! (Mint ahogy írtátok nektek sem válaszolt !) Mást nem láttam !
Előzmény: (WAndrea 133454)
WAndrea
1071 élménybeszámolót írt
1071
22 éve tag
2012.02.06. 15:04
A naptár hitelességét nem tudjuk biztosítani, hiszen a beírtak valóságtartalmát senki nem tudja ellenőrizni. (hmmm, belegondoltam most, jó kis meló lenne:)

Bubu123 lehetséges, hogy egy felvonókezelő a Síparkban, aki minden nap csúszik egy kört, szezon előtt görsível gyakorol. (tudom, erőltetett a példa, de elvileg akár igaz is lehet)

Esetleg próbálj neki írni egy privát üzenetet, hátha az segít (mi is írtunk neki, de nem válaszolt.)
Mást is láttál, aki feltehetőleg hülyeségeket ír be?
Előzmény: (Robin 133018)
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2012.02.02. 17:45
Kényelmesebb és könnyebb de hiteltelenebb! Már régóta szúrja a szememet de vannak tizenéves gyerekek akiknek az a szórakozásuk hogy egyenesen hónapokat jelölnek be . Nézzük csak meg például bubu123 nevű felhasználót aki már december 6.-tól síel a síparkba -miközben az 22-én nyitott - egészen február elejéig minden nap! Nem lehetne ezt a naptárból törölni ? Vagy ez csak engem zavar ?
Előzmény: (admin2 120493)
admin2
482 élménybeszámolót írt
482
Moderátor
2011.08.30. 08:11
Kényelmesebbé tettük a naptár használatát, egy mozdulattal be lehet írni a többnapos síeléseket is.

Már az új szezon aktuális naptára van kinn, használjátok:
https://sielok.hu/naptar/

Itt pedig vissza tudtok tekinteni a 2010-11 szezonra, érdekes statisztikákat lehet böngészni:
https://sielok.hu/naptar/statisztika/2010/
Az előző szezonban (ami ezen funkció első szezonja volt) összesen 588 felhasználó használta a naptárat és 4520 bejegyzés született. Reméljük, hogy a fejlesztésnek köszönhetően ezek a számok nőni fognak és sok ismerőssel találkoztok majd a pályákon, hüttékben.

A naptár menüpontot minden oldalról elérhetővé tettük: ld. a jobb felső sarokban lévő felhasználónév alatti lenyílóban.
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2011.03.09. 20:51
Vidd csak fel nyugodtan ! Az egész nem tart tovább 3 p-nél !
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
2011.03.07. 22:16
Kedves Adminok,

Lehet, illetve remélem nyitott kapukat döngetek.
Megpróbáltam beírni néhány időpontot a naptárba, de az egynapos síeléseket leszámítva nagyon nehézkes volt (van), mert nem találtam olyat, hogy egy intervallumot be lehetne írni.
Van ilyen lehetőség, csak én nem találtam meg?
Ha nincsen, akkor megoldható lenne, hogy a dátumra rákattintva a dátum mellett még egy rubrika megjelenjen, amibe ha belekattintunk, akkor az utolsó napjot írhatnánk be, amit azon a síterepen töltünk? (ha meg üresen hagyjuk, akkor értelemszerűen csak egy napra érvényes a jelölésünk)

Az biztos, hogy ezzel a fejlesztéssel én felvinném az egyhetes síeléseket, de naponként halálos a tempó.

Köszönettel

Ui.:
Jó lenne egy link a főoldalon, hacsak nem tesztelés alatt van még a naptár, ami szerintem megéri a beharangozást, akár a fotóalbum promóciójához hasonló nyereményjátékot is stb.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.