Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Melyik boardot válasszam? topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Quarius
63 élménybeszámolót írt
63
16 éve tag
2012.11.04. 23:43
Igen megfelelő, nekem az a véleményem, hogy egy kezdőnek alapvetően mindegy, hogy milyen board van a lábán. A kitartás a fontosabb. Parkhoz alapvetően az a fontos, hogy a lap puha legyen, minél jobban hajoljon. Viszont a puha lap hátrányt fog okozni, ha tempós kanyarokat szeretnél, vagy ha mély hóban siklanál.
A konkrét lapról egyébként nem adtál elég infót, talán érdemes az eladóknál érdeklődni, de kétlem, hogy komoly képességű lapról lenne szó.
Előzmény: (Nikki1156 142486)
badzoli
445 élménybeszámolót írt
445
21 éve tag
2012.11.04. 20:44
Emberi számítások szerint egy kezdőnek kb 1, max 2 szezonra elég, utána csere. Szerintem jobban jársz vmi használt szettel.
Kezdő meg ne menjen (szerintem) korlátra, amíg nem csúszik stabilan plyán, szinte minden körülmény között. A park deszkázásnál sok minden új dologra kell figyelni, ráadásul feltételezi az alapvető tudást. Én középhaladó szint alatt nem javasolnám a parkok használatát, de ez az én magánvéleményem. :)
És amúgy is előbb box, utána a korlát, de ez már egészen távoli dolog egy kezdőnek (szerintem).
Előzmény: (Nikki1156 142486)
Nikki1156
40 élménybeszámolót írt
40
12 éve tag
2012.11.04. 20:21
Hervises Cygnus snowboard ill. kötés milyen? Egy kezdőnek pár évre megfelelő? Mire használható inkább a lap? Korláton ,boxon való csúszás tanulásával nem érdemes vele próbálkozni?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.