Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Alpesi Sí Világkupa topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
GYT
46 élménybeszámolót írt
46
12 éve tag
2012.11.11. 11:36
Ja, igen Semmering volt a másik, amit néztem.
És a két ünnep között még lehet, hogy ki is tudunk ugrani...
Előzmény: (huligan 143090)
GYT
46 élménybeszámolót írt
46
12 éve tag
2012.11.11. 11:34
Köszi a segítséget!

Szemeztem a VB-vel, de sajnos a síelésünk időpontja pont fedi, ezért már nem lesz megoldható.
Elsősorban a hangulata érdekel egy ilyen versenynek, mert biztos nagy élmény. (még TV-ben is az...)

A legjobban jövőre a söldeni évnyitón gondolkozom. Addigra már úgyis erős hiányunk lesz hóból. (Ahogy most is...)
Előzmény: (huligan 143086)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2012.11.11. 11:33
Női óriás és szlalom lesz a két ünnep között! Az is megér egy misét... Ha nem leszek Erdélyben, akkor biztosan kilátogatok!
Előzmény: (Stani 143088)
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2012.11.11. 11:25
Két évenként van a Semmeringen, nagyon jó hangulat, ha minden igaz idén is lesz !
Előzmény: (GYT 143072)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2012.11.11. 10:29
1: vannak zónák, ahová kell venni jegyet, de nem szükséges síbérletet venni. A fizetős zónákon kívül a pálya mellől nézheted a futamokat. Úgy közelíted meg ahogy tudod...

2: a szállodákról nem tudok nyilatkozni, de vendégházakban, panziókban nem jellemző az áremelés.

3: ha a szezonban tervezet, akkor abszolút a schladmingi világbajnokságot ajánlom. Rég volt ilyen közel ekkora síshow, és nem is nagyon lesz...
Előzmény: (GYT 143072)
schladming-WC.jpg
GYT
46 élménybeszámolót írt
46
12 éve tag
2012.11.11. 00:37
Sziasztok!

Szeretnék segítséget, tanácsot kérni a Világkupa futamok helyszíni megtekintésével kapcsolatban, mert egyre jobban foglalkoztat a gondolat, hogy egyszer tök jó lenne testközelből látni a versenyt/versenyzőket (és nem csak otthonról nyakig betakarózva nézni a TV-t szombat-vasárnap reggel:)).

Ezek lennének a felmerült kérdéseim:
1.)Versenyek alkalmával kell külön jegyet venni a verseny megtekintéséhez, vagy csak simán egy napi jegyet kell venni, amivel síelni és a versenyt nézni is tudom?
2.)Az 1. kérdésre választól függetlenül szokták a futamok hétvégéjén emelni az árakat (síbérlet, szállások, stb.)? Ha igen, kb. milyen emelésre lehet számítani? (Magyar gondolkodással logikus lenne, de hátha az osztrákok, olaszok nem így gondolják...)
3.)Akinek van már tapasztalata, attól szívesen fogadnék tanácsot, hogy hol lenne érdemes egy ilyen síelős+versenynézős hétvégét eltölteni úgy, hogy szem előtt tartom az ár-érték arányt és a Bp-től való távolságot? (Egy hétvégéért természetesen nem fogok elautózni pl. Courchevel-be, de max. 5-600km még beleférne.)

Ha esetleg a válaszok régi hozzászólásokban szerepelnek, akkor elnézést kérek, ameddig visszaolvastam, addig nem találtam meg.

Előre is köszi!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.