Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síoktató akarok lenni - hogyan tovább? topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Nagy Péter /Bundi/
119 élménybeszámolót írt
119
16 éve tag
2012.11.12. 21:15
Azt azért Te sem gondolod, hogy a magyar állami képesítést össze lehet hasonlítani az általad említettekkel.

Én csak a felhasználhatóságról beszéltem.
Előzmény: (ozsi 143139)
ozsi
2143 élménybeszámolót írt
2143
14 éve tag
2012.11.12. 08:22
Azért túl nagy realitása nincs annak, hogy nagyobb számban szerezzenek magyar síelők Olaszországban, Ausztriában vagy Franciaországban állami képesítést.

Igazából én pont arra akartam utalni, hogy tök mindegy, hogy ki hol szerez oklevelet, a felsoroltakra mindenképpen hasznára válnak.
Nagy Péter /Bundi/
119 élménybeszámolót írt
119
16 éve tag
2012.11.11. 21:54
Kimaradt a felsorolásból egy fontos szempont. Ha nem csak a minőség, de a papír is számít mindenképp meg kell nézni mire is használható az a végzettség amit ad tanfolyam.
Előzmény: (ozsi 143114)
ozsi
2143 élménybeszámolót írt
2143
14 éve tag
2012.11.11. 19:37
Mindegy, hogy ki milyen tanfolyamra jelentkezett, ha jó oktató akar lenni, és nem pusztán a papírra van szüksége, sokat kell tanulnia.

Ennek érdekében azt javaslom, hogy:
1. Kezdj el fizikailag felkészülni! Mindegy, hogy sportolsz-e, gyaloglóedzésekkel kezdj!
2. Olvass el mindegy szakanyagot, amit csak találsz!
3. Ne csak a szakanyagokat olvasd, hanem vitákat, és egyéb írásokat, hogy kezd megismerni a szakmádat, az vívódásokat és az elvárásokat!
4. Vegyél részt minden vitán, elemzésen és előadáson, ahol csak lehet!
5. Menj el síiskolákba hospitálni!
6. Fejleszd a sítudásod (felkészítő tanfolyam, műanyag pálya stb.)!

Mindegyik pontban tudok tanácsot adni vagy segíteni, keressetek bátran, ha szükségét érzitek!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.