Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Hova menjünk kisgyerekekkel? topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
ivandzso
17 élménybeszámolót írt
17
15 éve tag
2012.11.16. 02:31
Köszi, cucc van.Gyerek még 6 év alatt.
Lackenhof és Annaberg is szimpatikus, ilyen ez...
(talán az előző kettőn nem olyan nagy a tumultus)
Előzmény: (RM 143458)
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
2012.11.14. 15:07
Azért Lackenhof-ra is nézz rá! Az a kék 8-as szerintem tényleg nagyon jó pálya. Nem tudom nejed mennyire kezdő, de a gyerek ha jár műanyagra élvezni fogja. (Az én fiam is 5 éves, neki az ilyen hosszú kellemes kék pályák a kedvencei. Ő speciel a csákányos liftekért nem rajong, de az az én hibám mert "elkényeztettem". ) Mi anno a műanyag után Eplénybe mentünk ki nyugisabb napokon, ott is szépen le tudott jönni kanyarogva pihenőkkel az 1-es pályán (akkor 3,5 éves volt, 3 hónapig járt heti kétszer csoportba a Fogarasiba).

Annaberg a "futószőnyeg" miatt, meg van ott egy rövidebb 4 üléses (H felvonó) egy kellemes kék pályával inkább teljesen kezdőnek jó szerintem. (A terep nagy része inkább haladóknak jó, piros pályák vannak.)

Felszerelésetek van? Ha nincs a Wintercard Niederösterreich ( http://www.wintercard.at ) 3 napra 99 EU és a felszerelés bérlést is tartalmaz. Ebben a "buliban" Annaberg, Lackenhof és Mönichkirchen ... is benne van ( Wintercard Niederösterreich).
Előzmény: (ivandzso 143445)
ivandzso
17 élménybeszámolót írt
17
15 éve tag
2012.11.14. 13:51
Így böngészgetve, nekem
Alpl- jól megközelíthető, talán a legolcsóbb valamennyi "gyerekes " közül, de olyan kihaltnak tűnik-mondjuk- este ha meg akarunk inni egy sört.
Annaberg kicsit messzebb van, drágább is, minden tekintetben.
Puncbergben valójában a sípálya 5 km-re van a várostól, de a síelésen kívüli élet nagyobb.
Amúgy mind szimpatikus.(sajnos még egyik helyen sem voltam)
Előzmény: (Stani 143423)
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2012.11.14. 11:35
ha szóba került Lackenhof, akkor még Annaberg is megér egy misét, a Reidl-Lifteknél szuper kis tanulópálya fedett szőnyeglifttel, sokkal jobb, mint az ötscheri tanulórész.
Előzmény: (RM 143385)
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
2012.11.13. 21:48
Kicsit messzebb van, de pl. nekem Lackenhof az egyik nagy kedvencem. Én azt ajánlanám. A tömeg elviselhető szokott lenni (mi általában a Karácsony-Szilveszter közti csúcsszezonban voltunk). A 8-as kék pálya egy jó hosszú egyenletesen kis lejtésű nagyon szuper tanulópálya. (Nem kell sehol "evezni", a kis lejtés mindenhol megvan a csúszáshoz.) A kék hetes a következő lépcsőfok, azon már van egy letörés, de ott nagyon kiszélesedik a végén meg meg kell engedni a lécet. Haladóknak is jó, mert az 1-es 2-es pálya hosszú jó "vonalvezetésű" fekete és piros. A fekete 5-ös meg egy meredély (ez szokott jegesedni is).
Előzmény: (ivandzso 143309)
ivandzso
17 élménybeszámolót írt
17
15 éve tag
2012.11.13. 14:01
Igazság szerint én már ott nem akarom beíratni-itthon 3 hónapot tanul műanyagon.Valami csak ragad rá...
Egyébként Puchberg is szimpatikus...(remélem találok vmi szállást)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.