Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a ELAN lécek topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Joci
461 élménybeszámolót írt
461
17 éve tag
2012.11.18. 08:31
Nem fogod megbánni a vételt.:-)
Előzmény: (ATTI 78 143745)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2012.11.18. 08:28
Majd Lackó nyilatkozik, Ő az elan mágus ;)
Előzmény: (ATTI 78 143745)
ATTI 78
34 élménybeszámolót írt
34
11 éve tag
2012.11.18. 07:57
Üdv. Tud valaki mondani valamit az uj Elan SLX-röl? Az elmult evekben több lecet is probaltam, volt egy Rossignol-om, de nagyobb sebessegnel elegge berezgett, ezert kölcsönzöböl szandekosan kiprobaltam mas leceket is amig rajöttem, hogy olyan lecen elvezem igazan a szaguldozast amelyik nagyobb sebessegnel is vagy akar ugratasnal is megallja a helyet, szoval kemeny, merev lec legyen amivel kicsit dinamikusabban lehet sielni. Elhataroztam iden oktoberben, ilyen lecet vasarolok. A szaküzletben ugy tünt az elado megertette mit szeretnek, es az Elan slx-et ajanlotta. Azt mondta ezzel elmeny lesz a gyors, dinamikus tempo.
Logikusnak tüntek az ervei, ugye a dupla titanium, meg tört hullamos felület valoban azt a benyomast kelti, hogy egy kemenyebb, strapabirobb silec lehet...Szoval meg vettem, es a felesegemnek is a nöi valtizatat. Persze türelmetlenül varjuk, hogy kiprobalhassuk, viszont ugy tünik nehany hetet varnunk kell meg a ho miatt. Nemetorszagban elünk, es van a közelben több kissebb palya, az elmult evekben minden hetvegen kiruccantam Ochsenkopf-ra, alig 50 km-re van. At akartunk ezen a hetvegen Sölden-be ugrani, de idöhiany miatt halasztanunk kellett. Addig is amig alkalmam lesz kiprobalni, örülnek ha irnatok erröl a lecröl valamit, ha mar probalta valaki, vagy akar hallomasbol is.
Elöre is köszönöm! :)
Üdv Atti78
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.