Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síbakancs szerviz topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Alamo
13 élménybeszámolót írt
13
11 éve tag
2012.12.21. 12:57
Pedig a Speedmachine 14 sem puha legény!:)
Nyilván a két cipő progressziója közt van a különbség!
De, ha már Tecnica:
Tud valaki valami értelmeset mondani a Tecnica Crossfire és a Tecnica Cochise 120-ra?
Most egy Blizzard Magnum 8.5-ös lécet használok, több okból érik a cipőváltás is. E két modell között hezitálok! Vagy?
Előzmény: (Agent 147159)
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2012.12.21. 07:36
Tegnap átesett a "tűzkeresztségen" a Tecnica Diablo Inferno 130 is, hát, ehhez képest a Nordica Speedmachine 14 tollpaplannal vetett puha ágy:):):)

Nos, ez fog, mindenhol, észen kell lenni a "meghúzással", mert az elején a kell, hogy elkapja a lábfej a vérkeringést:) Délelőtt 11-re a lábujjaim végei nagyon fáztak, ezért bevetettem az elméletben már kitalált módszert - bakancs le, aztán ezzel:

http://bolthely.hu/arcanum/id/03309_Lobalzsam_500_ml_Carena_Pferdebalsam

Bekentem a lábfejet és lőn egész nap finom meleg lábfej, fázós lábúaknak csak javasolni tudom - nagyon erős kámforos gél, "bedurrantja" a hajszáleres keringést.

Viszont, ezt a bakancsot -5 C°-ban visszavenni, hát, azt hittem beletörik a lábam, annyira felkeményedik a héj, hogy a hideg bakancsot szinte lehetetlen felvenni, mert a lábfejnek nincsen helye "bevenni a kanyart".
Ugyanez a felkeményedés természetesen, mint minden bakancsnál, a Flexre is vonatkozik, tehát - más érzés a pályán előrenyomni a térdet, mint a meleg szobában.

Viszont - nem kényelmetlen, irgalmatlanul kemény, de nem nyom sehol, minden lábmozdulatot azonnal "visz a lécre", hihetetlenül precíz, meg vagyok elégedve.
mini-b1.JPG
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.