Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Maribor Pohorje topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kovati
82 élménybeszámolót írt
82
17 éve tag
2013.01.28. 18:02
Ne aggódjatok, van hó rendesen, majdnem minden pálya nyitva, és ma is szinte egész nap szállingózott,kb 4-5 cm friss hó esett. Várakozás sehol nem volt. A két oldal teljesen átsíelhetó, de az összekötő szakaszokon (főleg a 13 és 14 pályákon) nagyon hosszan szinte semmi lejtés, úgyhogy az elég munkás. Kár, mert a 12 és főleg a 18-as pálya kiváló, hosszú, változatos lejtésű, széles és szépen eldolgozott. A 11-es fekete semmi különös, jó meredek, de nem buckás, jól megsíelhető, az aljából viszont kicsit felfelé kell gyalogolni a csákányoshoz. A 11-esen és a 18-ason konkrétan én voltam az egyetlen vendég, csoda hogy járatják egész nap a felvonót. Egyszer érdemes volt kipróbálni, de azt hiszem mégis a busz a nyerő a 2 oldal közti közlekedéshez. Pisker2 és Ruska pályák idén sem okoztak csalódást. Egyébként Bolfenk oldalon megnyitották a hétvégi Világkupa-futam pályáit is, és a kabinos aljáig is teljesen le lehet síelni.
Előzmény: (Sertz 152213)
Sertz
30 élménybeszámolót írt
30
14 éve tag
2013.01.24. 18:26
Friss pályaállapot jelentést írhatna aki volt mostanában. 30-án mennék és jó lenne tudni mire számíthatunk.

Köszi!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.