| |||||||||
Üzenet szövege | |||||||||
![]()
Nem oldott le, de azzal a beállítással abban a szituban nem is kellett volna.
Bővebb magyarázat hamarosan, az Áronnak készülő hsz-emben. ;-) Előzmény: (klaci 153053)
|
|||||||||
![]()
"(Egyébként még ezzel a beállítással is csak sikerült mély hóban kicsit meghúznom a térdem decemberben.)"
Melyik beállítással, és mi volt a gond? Indokolatlanul leoldott vagy épp ellenkezőleg? Előzmény: (Lackó 153012)
|
|||||||||
![]()
Ez a sí+kötés+beállítás nekem még sohasem oldott le ok nélkül.
Ja, és nem állítgatom, úgy marad mindig, ahogy van. (Szezonon kívül persze kiengedem nullára, hogy pihenjenek a rugók, de az más.) Előzmény: (klaci 153015)
|
|||||||||
h i r d e t é s
| |||||||||
![]()
"(Egyébként még ezzel a beállítással is csak sikerült mély hóban kicsit meghúznom a térdem decemberben. )"
8,5/10... Fentiek miatt kérdeztem... merthogy az "ajánlott"-tól keményebbre húzza ő is... Ha előtte letekeri pl. 5/5-re, akkor én is úgy értem, ahogy írod... Vagy a mélyhó előtt 7,5/7,5-re húzta? Lackó, hogy volt? Előzmény: (Bukfenc 153018)
|
|||||||||
![]()
Biztosíthatlak, hogy éppen hogy nem!!:))
Előzmény: (klaci 153015)
|
|||||||||
![]()
Indokolatlanul leoldott?
Előzmény: (Lackó 153012)
|
|||||||||
![]()
Közben végigbogarásztam az általam is ajánlott táblázatot, nekem 7,5-öt adott ki.
Ez mondjuk nekem időnként tuti kevés lenne, de nem is olyan valakinek készült, aki rutinból tudja, milyen sít mire szokott állítani. Ám egy tájékozatlannak egy nyugodt kiindulási alapot adhat. A másik, hogy én szeretem hátul feljebb tekerni, nehogy kiessek előre. (Egyébként még ezzel a beállítással is csak sikerült mély hóban kicsit meghúznom a térdem decemberben. ) Előzmény: (klaci 153010)
|
|||||||||
![]()
Alakul ez...
Egyre inkább úgy gondolom, hogy nekem jó a 8. |
|||||||||