Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Tanácskérés topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
GYT
46 élménybeszámolót írt
46
12 éve tag
2013.11.05. 00:27
Én óriási rajongója vagyok a Heavy Tools termékeinek, a téli cuccokat évek óta rendszeresen (persze nem kizárólag) ott veszem.

Két dolgot tapasztaltam eddig:
1.) Február-március (akár április) környékén kell vásárolni, mert a szezon végén leárazzák az összes téli ruházatot, és sokkal olcsóbban (akár féláron) adják azokat a termékeket, amik októberben még a legújabb modellnek számítottak.
2.) Én mindig kiválasztom a webshopban az 1-2 évvel korábbi modelleket, aztán bemegyek a boltba, kiválasztom a méretet az ottani választékból, utána hazamegyek, és megrendelem a webshopból az általam kiválasztott modellt a boltban próbált méretben. Sokkal (nagyon sokkal) olcsóbban adják a tavalyi vagy korábbi modelleket, amiket már egyáltalán nem tesznek ki a boltokba, de a webshopból még elérhetőek a megmaradt darabok. Érdemi változtatás viszont alig van évről évre, pláne nem a méretezésben, ezért ez a módszer eddig tökéletesen működött.

Az előző HT síkabátomat 4 évig hordtam egyedüli téli és síelős kabátként, és csak a 4. télen kezdett veszíteni a színéből - kiszívta a nap. Ezen kívül tökéletes állapotban van most is.

Ja, és semmilyen üzleti kötődésem nincsen a HT-hoz, bár ezután a komment után valami jutalékot igazán fizethetnének... :)
Előzmény: (petro 162047)
pokmalac1
403 élménybeszámolót írt
403
14 éve tag
2013.11.03. 19:11
SZvsz: drága. Ennyiért, most a szezon elején, a tavalyi maradékokból,sokkal jobbat kifoghatsz. Vagy vehetsz ilyesmit olcsóbban....
Előzmény: (petro 162047)
petro
2 élménybeszámolót írt
2
10 éve tag
2013.11.03. 18:52
Sziasztok!

Kinéztem magamnak ezt a kabátot:

http://www.heavytools.hu/index.php?id=termekek&art_id=207586&fokat_id=1&kkat_id=5&kat_id=7&nyelv=hun

Az lenne a kérdés, hogy az árához képest a "tudása" mennyire van egálban illetve, ezért az összegért akad esetleg jobb is?

Köszi!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.