Menü ≡
Üzenet írásához regisztrálnod kell, vagy be kell jelentkezned.
laponként:
összesen 4
, rendezés:
Előzmény és válaszok a SnowShow topikból
Üzenet szövege
Feladó:  WéberFFérfiHaladó síelő
Dátum: 2014.02.04. 20:43
(Üzenetazonosító: 168851)
WéberF Hozzászólások: 1870
Regisztrált: 2006.10.13.
49 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Bocs! De téli sportról lévén szó, ez mindenkinek a saját kockázata! Milyen felelősséget emlegetsz? Én is ma mondtam le az előre lefoglalt szállásomat (sajnálattal), de ez az én felelősségem volt, hogy mertem előre foglalni! Viccnek rossz egy ilyen kérdést feltenni. Főleg, ha tudnád, hogy a szervezőknek mennyi munkájuk volt az előkészületekben! WFeri
Feladó:  SnowShowFérfiKezdő síelőKezdő snowboardos
Dátum: 2014.02.04. 14:00
(Üzenetazonosító: 168822)
SnowShow Hozzászólások: 108
Regisztrált: 2011.12.30.
BEMUTATKOZÁS

Kedves Levente!

Az időjárás nem tette lehetővé a II-es pálya megnyitását. Az I-es pályán szabályosan kapukat kiépítve és elkerítve nem maradna hely a versenyben nem érdekelt síelők számára. A versenypályát kora reggeltől du. 2-ig le kellene zárni. A síelők és a versenyzők aránya 4:1-hez.

A SnowShow csapata körülbelül 25 fő, akik mind családos és dolgozó emberek.

Megértem, hogy ezzel a döntéssel sokaknak kellemetlenséget okoztunk. Sajnáljuk, hogy így alakult!
Feladó:  tothleventeFérfiProfi síelő
Dátum: 2014.02.04. 13:52
(Üzenetazonosító: 168819)
tothlevente Hozzászólások: 373
Regisztrált: 2010.01.14.
34 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Kedves Rendezők!

Lefoglaltuk a szállást, elcseréltük az ügyeletet és szabit vettünk ki. Kimondottan a rendezvény miatt.
Ez kinek a felelőssége?
Előzmény: (SnowShow 168810)
h i r d e t é s
Feladó:  SnowShowFérfiKezdő síelőKezdő snowboardos
Dátum: 2014.02.04. 13:05
(Üzenetazonosító: 168810)
SnowShow Hozzászólások: 108
Regisztrált: 2011.12.30.
BEMUTATKOZÁS

Kedves Barátaink!

A SnowShow Team arra az elhatározásra jutott, hogy a 2014-es rendezvényét elhalasztja. Nem kell rosszra gondolni, egyszerűen csak így működik a természet...

A Boda Pál Kupát nem tudnánk úgy megrendezni, hogy más síelőket, akik nem érdekeltek a versenyzésben, ne zavarjuk és jelentősen csökkentsük a mozgásterüket. Ebben a szezonban nagyon kevés a síelhető szabadnapok száma, ezért minden pillanatot ki kell használni! Ez lebegett a szemünk előtt nem más!

Szeretném felhívni a figyelmet, hogy ettől még nem áll meg az élet! A felvonók működnek, síelhető a pálya, szólni fog a zene és a jégpálya is üzemel majd. Nélkülünk kicsit színtelenebb és halkabb lesz a hétvége... De van aki ezt szereti!

Úgyhogy mindenki fel a hegyre!!!
cancelled.jpg
laponként:
összesen 4
, rendezés:
h i r d e t é s
#Covid infók síelőknek Utasbiztosítás Covid fedezettel FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE »
SÍELŐK NAPTÁRA »