Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Chernel István Sí és Turisztikai Klaszter topikból

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
skioutlet
837 élménybeszámolót írt
837
18 éve tag
2014.12.11. 18:34
Honlapunkra már feltettük a HÓJELENTÉS-,t az összes hazai pályáét! Ma este már fent lesznek a WEBKAMERÁK az ÖSSZES pályával. A sielők.hu médiapartnerünk segedelmével.

http://sieljitthon.hu/

Síelj itthon - is! :)
Előzmény: (huligan 175077)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2014.12.05. 16:27
Tisztában vagyok vele!

Beírásom nyíltan provokatív volt, már-már a trollkodás határát súrolja.

Kíváncsi voltam a "PR kommunikáció" minőségére, és nálam át ment a vizsgán.

Ez van, PÉNTEK!

:D
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2014.12.05. 16:23
Köszönöm a kielégítő választ!

Hajrá! Így tovább!!!
Előzmény: (skioutlet 175076)
skioutlet
837 élménybeszámolót írt
837
18 éve tag
2014.12.05. 16:21
Szia huligan!

Azért is tettem fel ide a fórumba bejegyzésemet - még a sajtótájékoztató előtt, hogy mindenféle kérdés időben megtaláljon, feltudjunk készülni a sajtó kérdéseire. Ezért köszönet minden kérdésért.

"A Klaszter célja, hogy a magyar sízők a hazai sípályák felé forduljanak, ezáltal a magyarországi síélet fejlődjön."

Ez az idézet honlapunkon is megtalálható. Tehát nem csak a klasztertagok érdekében tevékenykedünk. Honlapunkon a TAGOK címszó alá értelemszerűen csak azokat tehetjük akik klaszterünkkel ( klasztermenedzserünkkel ) jogviszonyban állnak. De ha jobban körbenézel akkor láthatod: konkrétan Sátoraljaújhely az első helyen van a VIDEÓK címszó alatt:
http://sieljitthon.hu/galeria/videok/

A klaszter szervezetekről nagyon kevesen és nagyon keveset tudnak Magyarországon. Még én is:)

Ami biztos: a ilyen szerveződéshez sok idő és kitartó összmunka szükséges sokszor a konkurensek között! Egy folyamat elindult és kellő türelemmel csodákat is elérhetünk. Nyilvánvaló, hogy kezdődő szerveződéshez csak a legelkötelezettebbek csatlakoznak és idővel majd egyre többen leszünk. Tehát a nyitottság megvan részünkről. 2015 januári, mátraszentistváni ülésünkön várhatóan újabb tagokat veszünk fel. Célunk, hogy a jelenlegi 18 tagból kb. két év alatt legalább 30 tagból álló szervezetté növekedjünk. Tárgyalások folynak hazai gyártókkal, idegenforgalomban érdekelt cégekkel is.

A többit majd a sajtóban...addig persze kérdezzetek.
Előzmény: (huligan 175068)
Matematika
17 élménybeszámolót írt
17
13 éve tag
2014.12.05. 16:14
Idézet a topicindító felhívásból:

"FELHÍVÁS

Első Magyar Sí Klaszter ( vagy Chernel István Sí Klaszter ) létrehozására az alábbi felhívással fordulok mindazok felé, akik számára a hazai sísport fejlődése nemcsak fontos, hanem jövőbeni tevékenységükkel aktívan részt is vállalnának e cél érdekében."

Részvételhez (lsd. a felhívás végén) be kell lépni a tagok közé! Ennyi.
Előzmény: (huligan 175057)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2014.12.05. 14:58
:D

Ez egy hangulat jel. Nyitott szájjal vigyorgást jelent. Nem vagyok megsértődve.

Figyelemmel kísértem a Klaszter szerveződését, sokat olvastam a célokról, hallgattam meg előadásokat. Ismerem Gyulát, segített már nekünk sokat önzetlenül.

A beírásomnak annyi a célja, hogy választ kapjak az alábbi kérdésre:

A Klaszter csak a tagokat népszerűsíti, vagy a magyarországi lehetőségeket?

Ennyi.
Előzmény: (Bubek67 175063)
Bubek67
56 élménybeszámolót írt
56
15 éve tag
2014.12.05. 14:28
Üdv! Lehet Zemplén nem akart belépni. Ezért még nem kell megsértődni....
Előzmény: (huligan 175057)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2014.12.05. 13:07
Sziasztok!

Látom, hogy a Zemplén Kalandpark nem tagja a klaszternek. Nem tudom mi az oka, de biztosan van valami.

Azt viszont nem teljesen értem, hogy a Klaszter honlapján nem szerepel sem a műanyag sem a havas lehetőségek között.

Aki nem tag, az már nem is kap megjelenést???

Akkor ez egy ilyen korlátozott információ tartalmú honlap.

Olvastam a célok között az alábbit:

"A Klaszter célja a sport-, és fizikai aktivitás hazai népszerűsítése, a havas sportok kultúrájának és a biztonságos téli sportolás ismereteinek széles körű terjesztése és erre megfelelően fejlesztett helyszínek, sípályák biztosítása. A Klaszter célja, hogy a magyar sízők a hazai sípályák felé forduljanak, ezáltal a magyarországi síélet fejlődjön."

Ez így nem teljes, tehát bele kellene fogalmazni,hogy: "A Klaszter célja, hogy a magyar sízők a Klaszter tagok üzemeltetésében lévő hazai sípályák felé forduljanak, ezáltal a magyarországi síélet fejlődjön."

:D
Előzmény: (skioutlet 175046)
skioutlet
837 élménybeszámolót írt
837
18 éve tag
2014.12.05. 08:08
Klaszterunk november 30-án Kékestetőn tartott ülést.

December 9-én kilépünk a nyilvánosság elé, sajtótájékoztatót tartunk Budapest belvárosában. A sajtótájékoztatón felszólal Dr. Ruszinkó Ádám a Nemzetgazdasági Minisztérium turizmusért felelős h.államtitkára és Mártonné Máthé Kinga a Turizmus Zrt. belföldi igazgatója is.

Első sikeres lobbi tevékenységünknek köszönhetően elértük, hogy a Magyar Turizmus Zrt. aktív turisztikai termékei közé sorolja a Magyarországon belüli SÍTURIZMUS területét is. Eddig csak a természetjárás, a kerékpáros turizmus, a vízi turizmus, a lovas turizmus, a kaland- és extrém turizmus, valamint a golf-, a horgász-, a vadász- és a kempingturizmus mint aktív turisztikai termék fogalmak voltak jelen.

További információk saját honlapunkon:
https://www.sieljitthon.hu
illetve a tájékoztató után a sajtóban.
Chernel István Sí és Turisztikai Klaszter - Kékestetői ülés 2014. november 30.
Sí és Turisztikai Klaszter - Kékestetői ülés 2014. november 30.
Együtt többre megyünk
Új tagunk: Magyar Síakadémia bemutatkozik
Advent Kékesen - néhányan a klasztertagok közül
Az időjárás kicsit lehetett volna kellemesebb is
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.