Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síléc választás topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Alamo
13 élménybeszámolót írt
13
11 éve tag
2014.12.13. 10:41
A Hefa Sportot keresd Veszprémben, ők a Blizzard forgalmazói! A gyárnak hiába írsz, automatikusan az adott ország forgalmazójához irányítanak.
Előzmény: (skalipat 174084)
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
2014.11.10. 14:09
Szia!

Próbáld meg felvenni a bolttal a kapcsolatot mail-ben (ha még garanciális mindenképpen, ha már nem akkor is lehet megpróbálnak segíteni).

Amit én mellékelnék:
- Számla scannelve
- Fénykép a sérült lécről

Nekem volt már olyan, hogy kint vásárolt lécnél a kötésről letört valami. Elküldtem egy német nyelvű levél kíséretében a fenti dolgokat. A bolt/szerviz beszerzett egy ugyanolyan kötést. Szerveztem egy kirándulást arra és fél óra alatt simán lecserélték a komplett kötést az előre egyeztetett időpontban. (A sérült kötés ment vissza a gyárnak.)

Ha nem tudsz németül, írj privátban. Segíthetek megírni a levelet.

Üdv.: RM

U.i.: Abból nyugodtan kiindulhatsz, hogy Ausztriában a legtöbb helyen a vevők megtartása a cél így jóval rugalmasabban kezelik a garanciális problémákat mint pl. itthon a legtöbb helyen (tisztelet a kivételnek).
Előzmény: (skalipat 174084)
skioutlet
837 élménybeszámolót írt
837
18 éve tag
2014.11.10. 13:17
A jótállást, garanciát szabályozó jog sok eleme azonos Ausztriában és hazánkban. A garanciális ügyeket a terméket értékesítőnél kell elindítani, (számla bemutatása mellett) - ez sajnos a kinti vásárlások legnagyobb hátulütője.

A gyárban persze meglehet próbálni, de tapasztalom, hogy a válság óta messze nem olyan flottul veszik az ilyen megkereséseket, mint azelőtt:(
Előzmény: (skalipat 174084)
Kanyarsíklub Replaci
1224 élménybeszámolót írt
1224
19 éve tag
2014.11.10. 11:15
Szia!

Mittersill -ben van a Blizzard gyár. Kapruntól odébb néhány Km. -el.

Blizzard Sport GmbH

Klausgasse 32
5730 Mittersill
Salzburg

+43 (0) 6562 6391-0
Fax: +43 (0) 6562 6391-708

Üdv.:
Replaci
Előzmény: (skalipat 174084)
skalipat
53 élménybeszámolót írt
53
15 éve tag
2014.11.10. 09:57
Örülnék, ha valaki segítene ötlettel, vagy tanáccsal abban, hogy a tavaly vásárolt Blizzard Magnum 7.6 sílécem egyik darabja eltörött márciusban, és hogy a gyártó esetleg foglalkozna-e a panaszommal! Egy kisebb ugrató után hanyatt estem, és a lécem hátulja felhajlott, a belseje eltörött. 5 napot síztem vele összesen, a talpán legkisebb karcolás sincs. Van 1 db tökéletes új lécem, jó lenne párt keríteni hozzá! Sajnos messze, Kitzbühelben vettem. Mit javasolnátok? Tudja-e valaki a Blizzard gyár címét, ahova írhatnék?
(Csak 1 db sílécre lenne szükségem!?!)
Ha találnék 1 db hasonlót, milyen lehet nem egyforma lécekkel sízni?
Ha semmi se sikerül, kell-e valakinek 1 db tökéletes sí?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.