Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Snowboard szerviz? topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Harlequin
125 élménybeszámolót írt
125
12 éve tag
2014.12.27. 12:24
Jé, ez hozzám is a legközelebbi, majd benézek, ha jók a tapasztalatok.
Előzmény: (cannibale 176224)
cannibale
270 élménybeszámolót írt
270
13 éve tag
2014.12.26. 14:43
Idén egy új helyre vittem a lapot (Amigo Snowman). Hihetetlen de ez a bolt esik legközelebb a lakcímemhez és még sosem jártam benne.Procross fun voltam :) Ja, tudom néha én is követek el hibát(vicc). :D Szóval bevittem a lapot 24-én de. 11:00 kor. Pár puhatolózó tiszteletkör után egész baráti beszélgetésbe kezdtünk( kávéval kínáltak) többször jeleztem, h nem akarok már ilyenkor zavarni de megnyugtattak ez nem az a hely ahol a vevő zavar és valóban kezdtem nem úgy érezni magam. Szóval a lap miatt kicsit megfedtek mert már könyörgött a vaxért de se talpjavításra se csiszolásra nem lesz szükség szerencsére. Meg mertem volna esküdni, hogy minimum csiszolni fogják mert Oberen kicsit hazavágtam de megígérték, hogy kézzel élezik meg és észre sem fogok venni semmit a kiálló műanyag cafatokból. Most kíváncsian várom az eredményt. :) Élezés + vaxolás 3800

Ja vettem Dr. Shox zoknit kétezerért amire elég kíváncsi vagyok mert még sose volt ilyen olcsó zoknim. :/ Ha esetleg beválik, jelzem.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.