Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Szkíta1
709 élménybeszámolót írt
709
13 éve tag
2015.02.16. 20:56
Szívesen segítettem!
Hóágyú szagot érzek a levegőben.
Lehet, hogy hamarosan indulnak?
Van 1-2 rész, ahová ráférne (pl. 3-as lankás szakasza).
Jó lenne...
3-4 hideg éjszaka jön. A nappali verőfény viszont megmarad.
Vasárnapig szenzációs idő várható.
Előzmény: (csaba01 180592)
csaba01
18 élménybeszámolót írt
18
9 éve tag
2015.02.16. 12:46
Nagyon szépen köszönöm a tájékoztatást, amit írtál az valóban úgy is volt.Tegnap meglátogattuk Eplényt és nagyon jól éreztük magunkat. A meredek fekete pályán kívül az összes többit kipróbáltuk és valóban mindegyik vállalható.Az időjáráshoz képest a pályák állaga is jó volt. Panaszra nem lehet okunk talán csak annyit jegyeznék meg hogy a beléptető rendszer nagyon nehezen olvassa a zsebben lévő kártyát, és a pályák elején lehetne egy egyszerű tájékoztató hogy melyik pályáról is van szó meg néhány alap infó róla, de ezek csak észrevételek. Összességében egy nagyon jó délutánunk volt csodálatos élménnyel, mindenkinek csak ajánlani tudom a változatos pályarendszert.
Bízom benne hogy pénteken még használhatók lesznek a pályák mert kecsegtetőnek tűnik az esti 40%-os engedmény a hétközi árakból, nekünk megtetszett a síaréna.
Előzmény: (Szkíta1 180488)
nyugiba
399 élménybeszámolót írt
399
17 éve tag
2015.02.15. 16:25
Szerintem kisgyerekkel a nap elejére vagy végére érdemes menni, különösen hétvégén.
Ha belefér, érdemes hétköznap este kimenni.
Akkor nyugodtabb a helyzet és alkalmasabb a tanulásra és gyakorlásra.
Előzmény: (csaba01 180482)
Szkíta1
709 élménybeszámolót írt
709
13 éve tag
2015.02.14. 13:28
A 3-as csákányoson kívül (ami most műszaki hiba miatt vesztegel) az összes liftet tudom ajánlani.
Van három tanuló lift, az 1-es és 2-es csákányos és a 4ülős lift, melyek közül válogathattok.
A 7-es és 6-os pályákat ajánlom leginkább, de a 2-es pálya és folytatása az 1-es is jó megoldás lehet (ennek a vége kicsit meredekebb, de vállalható).
Ha egy széles lankás pályát szeretnétek, akkor a 7-est ajánlom a 2-es csákányossal.
siarena.hu-n van interaktív pályatérkép.
Előzmény: (csaba01 180482)
csaba01
18 élménybeszámolót írt
18
9 éve tag
2015.02.14. 12:32
Kezdő tudású síelő lévén érdeklődöm hogy van-e arra lehetőség hogy a pályarendszer elejétől a végéig csak kék pályán síelve érjük el valamelyik felvonót Eplényben?
Holnap(vasárnap)mindenképpen Veszprémben járunk arra gondoltam akkor már benéznénk Eplénybe 3-4 órás csúszásra, kisfiamnak harmadszor lesz léc a lábán aki ismeri a pályát melyik felvonókat illetve pályákat ajánlaná nekünk?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.