Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síoktató akarok lenni - hogyan tovább? topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2015.03.04. 14:36
Valami nagyon kellemetlen élményben lehetett részed... :-)
Előzmény: (minerel 181543)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2015.03.02. 20:06
ezt nem szeretném bővebben kifejteni mert nem akarok belemenni oktatók minősítésébe. Nem feladatom és a minősítésre is van egy szakma amihez nem értek :-)
Csupán a figyelemfelhívás miatt akartam ezt megjegyezni és
főként a telefonos kommunikációra gondoltam mert személyesen már általában nincs gond de amikor az első mondatok után én érzem magam szarul és kb majdnem elnézést kérek, hogy oktatót keresek...Ez annak függvényében fura számomra, hogy mindig azt kapja az ember, hogy oktató nélkül ne kezdj. Ehhez a másik oldalra is szükség van.
Ja, zárójelben... a facebook nem ördögtől való dolog. 2015-ben illene szerves részének lennie egy válalkozás kommunikációjának. Talán fontosabb is már az e-mailnél.
Előzmény: (Ró 181542)
300 élménybeszámolót írt
300
17 éve tag
2015.03.02. 19:55
Ez nehéz terület!Természetesen a tananyag tartalmaz kommunikációt, külső megjelenést ....
De ez az amit nem nagyon lehet megtanulni, fejleszteni nyilván lehet,de erre születni kell!
és igen a jó oktató jól kommunikál!de ha a rossz oktató jól kommunikál ő is jónak tünik! És ha a jó oktató rosszul kommunikál,akkor rossznak tűnik!talán az is!
neked milyen tapasztalatod van ?
Hátha tudunk belőle tanulni!
Előzmény: (minerel 181528)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2015.03.02. 18:42
A tananyagba építsétek be a kommunikációs képzést is mert erősen szükség lenne rá. Mostanában amikor oktatókkal próbáltam beszélni, nagy nagy hiányosságok vannak ezen a téren.
Ne feledjék, ők ugyanolyan szolgáltatók mint akár egy vízvezeték szerelő csak itt éppen sítudást adna el...ha az első mondatuk után nem ébredne rossz benyomás az emberben függetlenül attól, hogy milyen iskolát képviselnek.
Néha megmosolyogjuk az amcsikat ezen a téren de lenne mit tanulni tőlük.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.