Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Snowboard bakancs kérdés topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
Idipolisz
62 élménybeszámolót írt
62
13 éve tag
2015.03.17. 23:09
Örülök hogy sikerült egy igazán professzionális bakancsot beszerezned jó áron :) Remélem sok örömöt visz majd a csúszásaidba. Én most jöttem haza 90 napot töltöttem kint Hochkaron és minden nap a Lunarendor-omban csúsztam. A cipő hihetetlen kényelmes, semmit nem vesztett a feszességéből és szinte karcmentes állapotban van pedig nem keveset kapott a három hónap alatt. A Nike minőségére panasz nem lehet. Mindenkinek bátran ajánlom!
Előzmény: (golo 178683)
golo
959 élménybeszámolót írt
959
14 éve tag
2015.01.31. 21:09
2 nap használat után tökéletes a baki. Fél számot tágult, pont amennyivel kisebb, mint az előző bakim. Tegnap még nyomta kicsit oldalról az egyik bokám külső oldalát, de kivettem azt a merevítőt (a többi benne maradt) és ma már észre se vettem. 100% freeride, volt minden, ahogy szokott, semmi próba a pályán, egyből lefelé. Az egyensúlyi helyzet kissé eltér, de nem rosszabb. Rendkívül közvetlen lett tőle a lap irányíthatósága (merev alumínium kötéssel), nulla holtjáték, olyan, mintha jobban menne a csúszás. Nagyon élveztem. De a helyek is fantasztikusak, ahol jártunk. Majd azt is elmesélem.
Előzmény: (cannibale 179053)
cannibale
270 élménybeszámolót írt
270
13 éve tag
2015.01.29. 20:53
Vettem már egy Nitrot Anthemet amivel szintén szívok :( 43.1/3 os volt. Üzletbe halálosan jó kb. 2 órát álltam benne. Kimentünk Obere egy nap után annyit tágult ill puhult a belső rész és a kötés úgy hátra húzta a lábam hogy dupla talp béléssel is lötyögött. Olyan volt mintha sose próbáltam volna még bakit. Most kicserélték némi ráfizetéssel de már nem volt egyel kisebb csak kettővel amiben szintén dekkoltam az üzletben kettő órát, ha ez kicsi lesz elsírom magam. Ennyi erővel a webről is rendelhettem volna ... egyre mélyebb gödörbe kerülök.. :(
Idipolisz hozott nekem is egyet de sajnos óriási volt pedig beleszerettem..vérzett is a szívem érte.
Előzmény: (golo 178692)
golo
959 élménybeszámolót írt
959
14 éve tag
2015.01.26. 15:56
Ez most US 10-es, ami 28 cm. Az előző bakim 10,5-es volt, 28,5 cm. Lehet, hogy Neked is jó lenne a 42,5-es (US 9,5)? A kettő között már nincs másik méret.
http://www.sportmall.com/en-snowboard-boots/?brand=nike
Ezen az oldalon ebből a típusból már nincs ilyen, de ne add fel a keresést, hátha akad még valahol egy.

Szerk., a mérettáblázat és a bevarrt címke között eltérés van. A címke szerint US 10-es, EUR 44, 28 cm a baki.
Előzmény: (cannibale 178684)
cannibale
270 élménybeszámolót írt
270
13 éve tag
2015.01.26. 13:30
Sajnos nekem 43as kell ami már régóta nincsen a piacon.. :( A még rosszabb hír, hogy a nike jött, látott, odavert mindenkit és jövőre már ki is vonul elvileg..ezt az infót mondták szakemberek.
Előzmény: (golo 178683)
golo
959 élménybeszámolót írt
959
14 éve tag
2015.01.26. 12:54
Valóban nem láttam még ehhez fogható bakit. Nagyon köszönöm, Idipolisz!

Véletlen akadtam rá a neten, és ezen az áron már belül van a 200 eurós határon, amit hajlandó lennék kifizetni bármilyen bakancsért.

Még van 2 darab, akinek 45-ös a lába, az még lecsaphat rá:
http://www.sportmall.com/en-snowboard-boots-nike-sb-lunarendor-8-10/
http://www.sportmall.com/en-snowboard-boots-nike-sb-lunarendor-8-10-2/

A 44-es már a lábamon :)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.