Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Hol érdemes síelni? topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Trailrider
306 élménybeszámolót írt
306
15 éve tag
2015.11.13. 09:16
115-ből kijött egy 6 napos Nass? Az mondjuk már varázslat közeli ár, vagy nagyon olcsó szállást találtatok!

Chopok nekem továbbra is nagy kedvenc, akár bérlettel, akár fókával. A kabinos miatt ugyan sokkal népszerűbb most a déli oldal, és megszűnt az olcsó déli jegy, de sokkal komfortosabb is. Nem utolsó szempont az sem, hogy kb 30-35 liter benyából megvan.
Előzmény: (basquiat 184021)
basquiat
117 élménybeszámolót írt
117
11 éve tag
2015.11.12. 11:52
Chopokot én is csak ajánlani tudom. Én márciusban voltam ott először, azóta meg se fordul a fejembe, hogy Semmering, Muaru túrában gondolkodjak.
Szállást érdemes Lipótszentmiklóson foglalni és átkocsizni (mi privát úton találtunk egy apartmanost, 10euró/fő/éj).
Nagyon sok freeride lehetőség, korrekt park és a felvonók/pályák színvonala is kitűnő.

6 napos csúszásra nagy társasággal mi is Franciába megyünk, illetve azt pártoljuk...
Idén 85.000ft busz, szállás, bérlet 6 nap Valloire, tavaly 6 napot voltunk Nassfelden, kocsi, szállás, bérlet 115.000 volt... A kettő különbözete egy 3napos Chopok bérlet.. :)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.