Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kojsovska Hola - Skipark Erika topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Sanci532
78 élménybeszámolót írt
78
14 éve tag
2015.12.09. 16:30
én is hallotam rola hogy 3-5 even belol nemkis pénzt szeretnenek fektetni a siterepbe de ezéven szerintem nemlesz sielés aranyidán 2 héten belol másodszor voltam fent és semmi mozgás a felvonok meg az uloszékes mellet egyedul csak a sipalyakat dozerelték le a hosszu erdeit is és kicsit meg is szélesíteték néhol 2-3 méterrel.De majd még ha sikerul Karacsony elot még szeretnék felnézni nagyon érdekel ennek a siterepnek a sorsa mivel kornyekbeli ként itt tanultam meg siélni és imádom ezt a hegyet és a másik amit nemsokat tudnak itt a hegy tetején huzodot a régi magyarorszag határa.
tothlevente
379 élménybeszámolót írt
379
14 éve tag
2015.12.08. 16:07
Tavasszal nekünk azt mondták, hogy új ülőszékes lesz. Lehet, hogy most készül?
Előzmény: (Sanci532 184543)
Sanci532
78 élménybeszámolót írt
78
14 éve tag
2015.12.07. 12:47
Tegnap ujbol felsétáltam a hosszu erdei pálya is majdnem egesz hosszaban lelet dozerezve igaz meg kb 400 meter hianyzik hogy kesz legyen a szélessége pedig not 2-3 méterrel. De amit láttam az nagyon meglepet Hianyzik az uloszekes felvonon egy tartooszlo igy szerintem nagyon biztos hogy ezéven nemlesz uzemelés Aranyidán mert még a felso felvonokon sincsenek felszerelve a vonszolok és persze hogy ha nemmukodig az uloszekes akkor a felsorész sem fog menni. Hát ennyi kicsit csalodot vagyok mert ez a kornyet legjob adotságal rendelkezo siterepe de bizok benne hogy sikerul a beruhazas amit terveztek és ujbol lehetlesz sielni.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.