Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (11)Időben csökkenő Időben csökkenő
bord
35 élménybeszámolót írt
35
17 éve tag
2016.12.14. 11:29
Nézd itthon ennyi pénzért ezt kapsz,külföldön azért magasabbak az árak ,persze a pálya is jobb,hosszabb stb és épp nem 1,5-2 óra az útidő,de ez egy másik történet.
Előzmény: (- Marky - 191007)
- Marky -
754 élménybeszámolót írt
754
15 éve tag
2016.12.14. 11:12
Annyira biztos voltam benne, hogy mire megnézem már nem lesz ott a hivatkozott rész...

xxxxxx (moderálva)

Szoktam embereket toborozgatni síelésere, ide is vittem, ajánlottam korábban nem 1-2 főt, de innentől biztos, hogy nem megyünk többet és mindenkit igyekszem is tájékoztatni erről a "színvonalról"

Rossz leírni, de inkább a közeli külfödli pályákat fogom ajánlani annak, aki tanácsot kér tőlem
Előzmény: (bord 190988)
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
2016.12.13. 20:04
Semmit nem néztél el, saját szabályaikkal mennek szembe.
Előzmény: (bord 190988)
bord
35 élménybeszámolót írt
35
17 éve tag
2016.12.13. 19:50
A weboldalon azt írják visszaadják,vagy én néztem el valamit?

A belépőkártyákért 1000 Ft kauciót kell fizetni, amely összeget a kártya ellenében a pénztárban visszatérítünk. A sérült, törött kártyáért kauciót nem adunk vissza.

http://siarena.hu/hazirend/
Előzmény: (Sörapu. 190986)
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
2016.12.13. 19:30
Szerintem segítünk nekik azzal ha életben tartjuk a témát. Segítünk nekik, hogy jó irányba tereljük őket. A sok fejlesztés mit sem ér, ha kifelé szarrágónak tűnnek. Ezt mi sem bizonyítja jobban, hogy nem is próbálják megmagyarázni.

Akik esetleg nem akarják visszaolvasni a teljes topikot, azoknak röviden felidézném a problémát:
Az előző szezonig az eplényi sípálya üzemeltetője 1000 Ft óvadékot szedett a bérletek plasztikkártyáiért, úgy ahogy az Európa-szerte szokásos. Az új szezon kezdete előtt viszont bejelentette, hogy ettől kezdve "nem ér a nevem, káposzta a fejem" nem veszi vissza a plasztiklapokat, azokat tegye el mindenki emlékbe. Mivel ezt a vásárlásnál nem közölte, és az ÁSZF sem tér rá ki, sokan jogellenesnek tartjuk. Pláne, hogy a sízőknek még lehetősége sem volt visszaváltani a kártyákat, ha végigsízték a napot, hiszen addigra a pénztár már zárva volt.
A legszebb az egészben, hogy mindehhez a főszponzor INTERSPORT asszisztál.

Szerintem nem sokáig.
Előzmény: (minerel 190949)
Bubek67
56 élménybeszámolót írt
56
15 éve tag
2016.12.13. 18:41
Nekem is sok kaucium elment, Elraktam emlekbe a szezonkartyakat. Talan nem halok bele az araba. Aki 50 siterepet ertekelt, talan az se.... Amugy ma is jo volt a palya, lovik a havat. Most kell jonni, mert egy het mulva kezdodik a hiszti, hogy nagy a tomeg. Akarkivel talalkoztam a palyan, senki nem akadt fenn a kaucio hianyan. Ja es tovabbra sincs ora (ket eve ugye ezert ment e reklamacio. Csak tudnatok mar valaminek orulni... Pl. Hogy december elejen lehet eplenyben sielni, es ulosliften mereszteni a valagunkat.
Előzmény: (jóska63 190946)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2016.12.13. 14:39
olvastam igen, ahogy sörapu válaszát is.
A lenyúlás attól még lenyúlás marad de szerinted mert költöttek rengetek pénzt valós vagy vélt fejlesztésre az felmenti őket a vendégek megkárosítása alól?

Elolvasva az un klaszter céljait szerintem simán benne van a tisztességes magatartásra történő felhívás.
Előzmény: (skioutlet 190962)
Dave
209 élménybeszámolót írt
209
19 éve tag
2016.12.13. 11:30
Vélhetően egyik se akar beleszólni a másik cég belügyébe. Előnye nem szárazhat belőle, egy kellemetlen viszony viszont kiesett hirdetési pénz, megszűnő partnerséget vagy hasonlót szülhet. Üzleti szempontból semmi értelme az ilyesminek.
Legfeljebb a síaréna fog rosszul járni, ha a depositosok úgy döntenek, hogy a történtek távol tartják őket a továbbiakban a pályától.
Előzmény: (minerel 190949)
skioutlet
837 élménybeszámolót írt
837
18 éve tag
2016.12.13. 10:48
Mielőtt reagálnék, ide másolom a három nappal ezelőtti a bejegyzésemet:

„Hetek óta olvasgatom itt a fórumon ezt a kauciós problémát. Gondolkodtam, mi lehetne egy jó megoldás, amikor a kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad. Ma reggelre megszültem. Remélem sokak számára megoldást ad cégünk ajánlata az eplényi síbérletek kauciójának visszaváltására!

A 2016. márciusig kiadott, régi síbérletek 1.000 forintos kaucióösszegét vásárláskor beszámítjuk a nicknevem alatti üzletünkben a kártya leadásakor. Van olyan termékünk, ami ezer forint alatti érték:) Egy síbérlet kauciós összege egy darab termék vásárlásakor számítható be. Tehát egy személy hozhat akár több bérletet is, de csak egy-egy termék árából kerülhet levonásra.

Ezen felül egy kávéra/teára is vendégem aki a síbérletét nálunk adja le! Remélem sokatokkal kávézhatok egyet:)

Az eplényi síbérleteket 2017. március 1-ig fogadjuk be.„

Megjegyzés: eddig még senki nem jött a síbérletével! No, majd talán a következő napokban kávézgathatunk egyet-kettőt:)

Mi is a klaszter feladata? Linket nem tehetek ide, viszont megtalálod a honlapunkon. Abban biztos lehetsz, hogy a klaszter nem egy Békéltető Testület:)

Azt is látni kell, hogy a Síaréna rengeteget tett az elmúlt 10 évben a fejlesztések tekintetében (és még nincs vége). Nem könnyű feltételek mellett. Csak most, az elmúlt pár hónapban rengeteg új fejlesztés történt, ami biztos, hogy sok energiát vett el minden egyes dolgozótól: Holle Anyó emeleti részének átalakítása, új épület a síkölcsönzőnek, új szponzor, új ügyvezetés, és szerencsére itt van a korai indulás is!

Rengeteg múlik a kommunikáción, az élet minden területén. Különösen igaz ez a szolgáltatásjellegű tevékenységek esetében! Eplényben sok javítani való van, nem kérdés. Biztos vagyok benne, hogy idővel a kommunikáción, a vendégekhez való hozzáállásukon is fognak tudni javítani.

Ehhez is sok sikert kívánok a Síarénának!
Előzmény: (minerel 190949)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2016.12.13. 09:14
A sértetteknek kell akkor életben tartani a témát akár ezen a fórumon is. A klaszter hol van ilyenkor? Talán a sihu is hol van ilyenkor?

ui. Nekem sincs jegyem csak elveim.
Előzmény: (jóska63 190946)
jóska63
526 élménybeszámolót írt
526
15 éve tag
2016.12.13. 08:37
a taktika az hogy hagyják lecsengeni a balhét, mert a rossz döntést nehéz védeni, valakinek a fejében, aki fönt kitalálta rendet kéne tenni, gondolom egy nagy géniusz lehet, a egész világ téved ezzel a hülye depositos rendszerrel. Jó akkor szüntessük be, ja hogy kialakult egy kis balhé, adjunk nekik időlegesen 10%-okot a holt szezonban azonmég kaszálunk is, huh ez így jó!

Korrekt hozzáállás, tekintve, amikkor azok akik jegyet vettek egy szerződést kötöttek, hogy visszakapják a letétet, akkor azt addig aki hoz egy kártyát kapja is vissza.


u.i.: nekem nincs kártyám
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.