Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kitzbühel topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Petkovics
109 élménybeszámolót írt
109
15 éve tag
2018.03.31. 07:04
mi most vagyunk Kitzbühelben és tökéletesen kezelt pályákon csúsztunk. véleményem szerint az egyik legszebb pályarendszer Ausztriában.
a napijegy ára :55 € (főszezonban +2€ a kaució a kártyáért) -tegnap férfinap volt ( minden péntek) így "csak" 44 € volt a jegy.
szabolcsij
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
2018.03.23. 18:18
Sziasztok. Nemrég jöttünk haza, számomra óriási csalódás volt. 4 nap alatt nem tudtam egy jót síelni. Nem volt 1 pálya sem, amelyre szívesen visszamentem volna.

Ami engem nagyon meglepett (Osztrák pályákon egyáltalán nem jellemző), hogy nem voltak kezelve a pályák. Olyan irdatlan buckák voltak, amin csak estünk keltünk. Élvezet 0. Volt olyan pálya rész, amit 4 nap alatt 1x SEM kezeltek! Kék zöld lila foltokkal jöttem haza és sokszor imádkoztam, hogy törés nélkül tudjam abszolválni a pályát. Nem vagyok kezdő, de időnként megálltam, levettem a szemüvegem, hogy biztos jól látom e a pályát.

Soha többet Kitzbühel...
Napi 57 eurós jegybe beleférhetne a pálya kezelés
A hüttékben pedig dugdossák a bankkártya terminálokat! Személyes véleményem, hogy a 300% -os árrésbe férjen már bele a bank 2% -os jutaléka :)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.