Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síléc választás topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
pecamatyi
2 élménybeszámolót írt
2
11 éve tag
2019.01.09. 15:34
Csatlakozom az előttem szólóhoz. A keretedet most költsd egy jó cipőre és esetleg oktatóra. Lécet pedig bérelj. Próbálj ki minél többet , aztán majd el tudod dönteni , hogy milyen lécre van szükséged.
Cipőben válassz most egy kicsit keményebbet , mint amit a tudásod alapján választanál . Nem bánod meg.
Viri
715 élménybeszámolót írt
715
20 éve tag
2019.01.09. 15:33
Az én véleményem is az, hogy próbálgass, kölcsönözz addig, amíg nem érzed meg mire van szükséged!

Nem vágnék bele a Dechatlonos Wed'ze lécbe, és főleg nem - ahogy #hamoriarpi# is említette - a 60-as flex indexű Wed'ze cipőbe. Ne a külsőségek vezessenek, később is megtalálod a küllemre, és minőségre is megfelelő felszerelést!

És tényleg csak szaküzletből!!!
Előzmény: (Kuncii06 203227)
hamoriarpi
204 élménybeszámolót írt
204
7 éve tag
2019.01.08. 23:33
Lécet mindenképpen bérelnék az elején.
Bakancsot azt lehet vennék. Profi boltban, hozzáértőtől, aki nem rád akar sózni valamit az anyagi keretedből, hanem kikérdez, mér, próbáltat külön héjat, külön belső cipőt és formáz is, ahol kell.
A súlyod miatt semmiképpen nem javasolnék 60-as flexű cipőt, amit választottál - még kezdőként sem! 85 vagy 90 szerintem jobb választás lehet. Konzultálj profival! Ne hamarkodd el a választást csak azért, mert ez vagy az tetszik! Bérelj, próbálgass és profi oktatóra költsd a pénzedet, az ér a legtöbbet!!!
Előzmény: (Kuncii06 203227)
Kuncii06
1 élménybeszámolót írt
1
5 éve tag
2019.01.08. 17:04
Sziasztok
Jól haladó kezdőként szeretném meg vásárolni az első lécem és cipőm. Ki néztem ami tetszik nekem, de nem sok mindent tudok róla. Aki ismeri ezt a lécet vagy ért hozzá kérem segítsen. A keretem 100e maximum.
Wed'ze downhill boost 500 síléc
Wed'ze SKI-P WID 300M cipő
178cm vagyok és 92kg
Köszönöm
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.