Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Túrasí felszerelés topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
bouquetk
386 élménybeszámolót írt
386
12 éve tag
2021.12.14. 12:21
Ez teljesen egyén függő. Én pl. megdöglenék egy softshell gatyában felfelé. Nekem a vékony aláöltöző hardshell kombó a jó, de melegben jó lehet felülre egy túrasi rövidnadrág is.
Előzmény: (Zigi 213320)
Zigi
1 élménybeszámolót írt
1
7 éve tag
2021.12.14. 11:21
Egy softshell nadrág szerintem sokkal praktikusabb, nem kell átöltözgetni, nem izzad bele az ember. Decathlonban Simond márkanév alatt volt nagyon jó kantáros túrasí softshell nadrág 15 ezer körül, de azt hiszem már nem árulják.
Előzmény: (Bélapó 213319)
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
2021.12.14. 06:04
Aki túra-sízik tudja, ha felértél a csúcsra, le kell csúszni de előbb át kell öltözni! Felül még csak hagyján, az megy a szabadban is de alul bonyolultabb a baki miatt. Már régebben is nézegettem olyan gatyót, ami kétoldalt végig cipzár, de vagy nem volt méretem, vagy (és ez volt az általános) az ára miatt volt elérhetetlen a számomra. DE TEGNAP a Decatlonban (tudom ez nem a reklám helye, de muszáj leírnom) 10 gurigáért olyat vettem, ami álmaim netovábbja. Kétoldalt végig cipzár, nem kell bebújni, túrasí nadrágra simán rámegy (farmerra próbáltam de otthon kipróbáltam kompletten is) az anyaga is szuper. Szóval sporttársak! akit érdekel rajta, mert félő, hogy az ára miatt elkapkodják normál sínadrágnak - és annak is tökéletesen megfelel!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.