Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Talponsíelés topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Daddy
343 élménybeszámolót írt
343
19 éve tag
2023.02.08. 15:05
Sajnálom, hogy személyesen nem találkoztunk. Bár az is lehet, hogy valamelyik pályán elsuhantál mellettem. Bélapóval már többször volt szerencsém találkozni.
Nem vagyok filozófus, jogászként dolgoztam néhány évtizedet. De nyugdíjba mentem és abbahagytam. Nem bántam meg!
Előzmény: (WéberF 217891)
WéberF
2040 élménybeszámolót írt
2040
17 éve tag
2023.02.08. 14:43
Bemutatkozó lapodon nem utalsz arra, hogy filozófus is vagy. Egyetértek az elmondottakkal. Jól megmondtad, hogy mit ér a mi korunkban a létezésünk. WFeri
Előzmény: (Daddy 217887)
Daddy
343 élménybeszámolót írt
343
19 éve tag
2023.02.08. 11:08
Az "idős öregemberhez" kapcsolódóak:

Nagy baj az öregség, de ez az egyetlen esély a hosszú életre!
Öregség: amikor már mindenre tudod a választ, de senki nem tesz fel kérdéseket.
Öregkor az, amikor a régi osztálytársaid annyira őszek, ráncosak és kopaszok, hogy fel sem ismered őket.
Biztos jele az öregségnek, hogy mindened fáj, ami meg nem, az nem is működik.
Öregedés, amikor az érzelmeidet felcserélik a tüneteid.
Fittnek kell maradni. A barátom hatvanévesen elkezdett napi 10 kilométert gyalogolni. Most 92 éves, de fogalmunk sincs, merre jár.
Öregség, amikor már nem gúnyoljuk ki az idősebb generációt, de elkezdjük kritizálni a fiatalabbakat.
Társadalmunk fiatalság-orientált, de nem ők nevetnek a végén, mert a fiatalság olyan betegség, amiből az ember kigyógyul.
Minél idősebb vagyok, annál kevésbé bízom a régi mondásban, hogy a kor bölcsességgel jár.
Ha eladhatnánk a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe kerültek, milliomosok lehetnénk.
Az öregségnek három jele van: a rossz memória...a többire nem emlékszem.
Senki nem elég vén ahhoz, hogy soha ne hibázzon.
Nincs időm az öregedésre… Az aktív élet dicsérete: jobb elkopni mint berozsdásodni!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.