Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kaprun - Kitzsteinhorn gleccser topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
2010.01.04. 07:39
Nekem nincs ilyen jó tapasztalatom a B311-es út Zell am See és Bischofshofen közötti szakaszáról. Dec 23.-án síelés után úgy másfél órát cammogtam Sankt Johann irányából Zell am See felé, most szombaton délelőtt 11 kor indultunk és Brucktól a 10-es autópályáig 3 órát araszoltunk, számomra megmagyarázhatatlan okból. Baleset, vagy egyéb esemény nem volt. Valószínű nem bírja az út a terhelést.
Én Zell am See felé Salzburg tól Lofer irányába szoktam venni az irányt ami szintén a 311-es útra csatlakozik. Itt sem lehet száguldozni, de a komolyabb dugókat eddig megúsztam.
Előzmény: (Stani 78292)
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2010.01.03. 22:57
Ha lejössz a pályáról Bischofshofennél az autóúton, Bischofshofen és Zell am See közt jól lehet haladni, bár javarészt 80-as táblák vannak kinn, de minden további nélkül vállalható 110-120as tempó, na nem mindenhol. Arra vigyázzatok, hogy Taxenbachnál (10 km-re Zell am See-től) a faluban van egy telepített trafi, ha minden igaz még a Shell előtt.
Előzmény: (WiLLiAmN2o 78162)
WiLLiAmN2o
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2010.01.02. 21:33
Hello mindenkinek! Az lenne a kérdésem, hogy Kaprunba szeretnénk menni a barátaimmal síelni, kocsival és tud e valaki információt adni az útviszonyokról? Ausztriába ,hogy lehet haladni, gondolom azért jól de megkérdem:) A válaszokat előre is köszönöm. Üdv
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.