Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kamerák figyelnek a sípályán! Nem lehet átruházni a síbérletet! topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Sziebler Péter
34 élménybeszámolót írt
34
19 éve tag
2010.02.03. 12:59
Csak ez a eset jöhet számításba.
Bár sok nagy sírégióban síeltem már, de ilyen megoldást nem láttam. Lehet, hogy volt, csak nem vettem észre.
A társaságnak egyszerübb lenne csak fényképes bérletet kiállítani.
A technika adott, hisz a nyolc napos már így készül.
A pénztár ablakban van egy kis kamera, belenézel, egy gombnyomás és készül is a bérlet.
Előzmény: (PoLizei 82930)
PoLizei
60 élménybeszámolót írt
60
17 éve tag
2010.02.02. 21:41
Én úgy értelmezem a topicnyitó történetet, hogy igen, a kassza előtt jött létre az adás-vétel, de nem ez keltette föl a személyzet figyelmét. Nem is a napijegy megvételekor készült fotó, hanem amit bizonyos felvonóknál a beléptetésnél készítettek. Tehát mikor a rendszer leolvasta a bérletet, készült egy (vagy utána több) kép is, ami később mindig megjelent a kezelő monitorán, mikor a kártya megint áthaladt a kapun. Mikor kiszúrták, hogy más jött be vele, letiltották a jegyet, és a következő alkalomnál már bejelzett.

Egyszer nekem is a pénztár előtt kínáltak egy napijegyet honfitársaink, persze megkötöttük az üzletet, de lesegettem is a bódé felé, mikor először használtam.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.