Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Eplény Síaréna
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Szarvaskút - Bakony: Az eplényi sípályához legközelebb eső wellness szálloda
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Rossi
252 élménybeszámolót írt
252
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Eplény Síaréna
2006.10.24. 08:57
Szombaton néztem ki, hogy halad a munka.

Ahhoz képest, hogy szombat volt, mondhatom, gőzerővel zajlott:
-mélyítették a víztározót, az onnan származó földet pedig az 1-es pálya aljában lévő katlanban terítették el. Vagy 4-5 billencs járt fel-le a sípályán...
-A régi felvonó oszlopait megtisztították és festették (egyelőre zöld, szép).
Ez a felvonó akkor nem lesz átalakítva csákányossá az idén?

-A hóágyúrendszer csövei is fektetés alatt állnak, az új felvonó nyomvonala is látszik. Ha jól tudom ez a lift tört nyomvonal vezetésű lesz, a felmenő ág a sípálya mellett fut (így lehet hóágyúzni), az ereszkedő ág pedig egyenesen egy nyiladékon át halad az erdőben.
-Ahogy láttam, elkezdték az új kiszolgáló épület kialakításának előkészítését is, a földmunkák jól látszanak a rézsűben.

A 2-es pálya aljánál, ahol megérkezik az 1-es pályába terveztek vmiféle szélesítést, vagy egyenesen megy tovább majd és ott torkollik bele az 1-esbe? A keskeny átjárón mindig úgy kellett átevickélni....

Ha a pályák korrekcióját, tiszítását, világítás korszerűsítést el tudjátok végezni, frankó lesz, az biztos! Jó időt a munkákhoz! Már várom a nyitást...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.