Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Chopok dél és észak
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Hotel Bystrina - Nyári családi csomag
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
KK
33 élménybeszámolót írt
33
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Chopok dél és észak
2007.01.17. 14:39
Köszi Judy a bíztatást! Tényleg arra a 6-ülésesre gondoltam. Ránézésre én is elég szélesnek, és nem túl meredeknek látom, de nem tudom, hogy milyen fent. A Jasnanál lévő kivilágított kis kék pályán minden további nélkül lejövünk. Szerintem az egy nagyon barátságos tanuló pálya. Az ottani 4-ülésessel nem próbálkozunk, mert a teteje fekete. Az Otupné buborékos kékje csak akkor jöhet szóba, ha az erdei elkerülőn is van hó, s az most valószínűleg nem lesz. (Tavaly ugyanis a kicsi 4 évesen elég nehezen értette meg, hogy habár két pont között a legrövidebb távolság az egyenes, mégsem úgy kellene menni. Idén ez sokat javult, és már hajlandó cikk-cakkban lejönni, ezért gondoltunk egy enyhe pirosra.) De ugye az alapprobléma az, hogy egy gyereknek két oldala van, a gyerekek száma 3, a felnőtteké 2, s ugye én jobb, ha nem segítek egyiknek sem. Így a gyerekeknek muszály majnem egyedül kiszállniuk. A középső már 7 éves, a tériszonyon kívül nincs gond vele. A kicsi viszont még méretre is kicsi, kb 115 cm. S az a kérdés, hogy amikor kiszáll, milyen mélyen van az ülés alatt a hó, s onnan mennyire lesz meredek. Egyáltalán melyik lesz a könnyebb oldal a kiszálláskor? Van esetleg ott fent személyzet, aki valahogy segíteni tud, amikor ilyen kicsit lát? Tudsz még segíteni?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.