Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Chopok dél és észak
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Hotel Bystrina - Nyári wellness csomag
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Chopok dél és észak
2007.01.17. 15:17
KK: persze, segítek szívesen. Na én pont az általad írt 4ülésesből (amelyiknek a teteje fekete) ugrottam ki, épp az utolsó pillanatban, az nagyon gyors, elég meredek is a hely, ahol ki kell belőle csúszni. Azt tényleg nem ajánlom, emiatt sem. A 6 üléses viszont nagyon jól megcsinálták kiszállás szempontjából, ugyanis nem a természetre bízzák csak a léc és talaj közötti távolságot, hanem ki van építve egy normális emelvény, és onnan kell lecsúszni, nem meredeken. Szerintem a picinek is le fog érni a lába ott. Először az ottani kéken gyertek le, utána a piroson. De az is jó sztem, ha valamelyikőtök először felmegy egyedül, és maga győződik meg a helyzetről. Kiszállásnál pedig a bal oldara, de talán még jobb, ha középre ültetitek, onnan könnyebb kiszállni. Viszont sztem a személyzet nem biztos, hogy tud segíteni, hisz ahhoz gyors a felvonó és nem állnak ott állandóan. De erről megkérdezem a sógornőmet, ők már rengetegszer jártak ott. A héten még mindenképpen megírom az ő véleményét is.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.