Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Miért nem szeretem Szlovákiát

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
megyesz
51 élménybeszámolót írt
51
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Miért nem szeretem Szlovákiát
2009.11.15. 17:40
larpi szerintem is nagy "badarsagokat" irtal: az Unio egyik legnagyobb vivmanya (sok minden mas mellett) a szabad munkavallalas. En most eppen Maltan pincerkedem, de mar Angliaban is eltoltottem 1-2 evet, szoval ez nekem es meg jo par millio embernek csak jo! (Abba inkabb nem is kezdek bele, hogy aki nem unios, micsoda "kalvariat" kell megjarnia, hogy itt dolgozhasson...)
A kozos szlovak-magyar tori tankonyv pedig szerintem igenis jo otlet, talan ezek az elso lepesek, hogy normalizalodjon a ket orszag viszonya!
Hogy azert a sielesrol is szo essen (bar azt hiszem pont a legrosszabb topikban irom :) ):
Lassan 10 eve jarok Szlovakiaba sielni, s soha semilyen atrocitas, hatranyos megkulonboztetes, negativum nem ert a magyarsagom miatt. (Pedig mar tortem ossze szlovak homaro es hokotro gepeket is ... :) persze veletlen baleset volt, mindenesetre "kandikameraba" illettt volna az egesz story)
Az meg hogy mi tortenik a nagypolitika szintjen, hat nagyban sz..ok ra!
A kozelsege miatt nekem mindig is Szlovakia fog maradni az elsodleges sielohely, aztan ha van idom, penzem akkor meg johetnek az Alpok orszagai!
De a lenyeg: meteres havat az Alacsony-Tatraba (is), aztan marcius vegeig oda se neki!!! :)
Előzmény: (larpi 73611)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.