Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Eplény Síaréna
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Szarvaskút - Bakony: Az eplényi sípályához legközelebb eső wellness szálloda
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kohalmi
12 élménybeszámolót írt
12
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Eplény Síaréna
2010.01.26. 12:21
Igen elragadtattam magam! De mi ezzel a gond? Az én személyes szubjektív véleményem fogalmaztam meg, viszont utánéztem jópár dolognak így a véleményem tényekkel ki tudtam egészíteni. Szerintem válasszuk ketté a dolgokat, nézzük egyrészt az egyéni meglátást másrészt pedig az objektív tényekre alapuló kritikákat. Nem célom megsérteni senkit, sem az üzemeltetőket, sem a fórumozó társaimat. De én továbbra is tartom magam ahhoz amit leírtam! Én akkor is azt mondom, hogy a Skiaréna által közölt adatok (pályahossz, pályák száma stb.) nem racionálisan mutatják a valóságot, magyarul úgy van minden kiírás, térkép, stb., hogy az minél jobban mutasson és sok-sok embert vonzon. Itt gondolok pl. arra, hogy a 3,5 km kezelt sípálya mit is jelent? KCsabika szerintem neked is érdemes lenne utánanézni a tényszerű valóságnak és akkor nem írnál ilyet, hogy MSZI-ben 400 méter működik, hiszen ott már 2,5 km kezelt sípálya üzemel. Pl. ott van 4-es 1km-es sípálya aminek szerintem elég változatos a vonalvezetése, hogy azt a haldók és profik is élvezni tudják. Na meg ne is beszéljünk a 3-as pályájukról az már egy igazán jófajta piros pálya. Igaz az 1-es nincs megnyitva (még), az a legtechnikásabb pályájuk, de szerintem ha annyi hó esett volna mint Eplényben (15 cm), akkor már az is lassan megnyitna.

Én nem azt mondtam, hogy Eplény pályái sz***k hanem, hogy nagytömegben használhatatlanok! EZ TÉNY! Erre írtam azt, hogy MSZI-n nagy tömegben is jól használhatóak a pályák, ráadásul mint kiderült (elmúlt hétvége) sorban állni egyáltalán nem kell többet, mint a csodajó négyülésesnél. Mert hát az is tény, hogy a Szetn Solyóm 2.400 fő/órát tudna de a problémák miatt szerintem most max. 2.000 fő/óra. Addig még nem nyitják meg a 3-as és 2-es csákányosat, gyakorlatilag mindenki ezt aliftet használja, na ezért van az óriási sor. Ha azt nézzük, akkor MSZI-n a két párhuzamosan futó lift összesen 1.900 fő/órát tud, de ezt mondjuk csak vegyük 1.700 fő/órának + még az 1.400 fő/órát tudó kis csákányosuk. Tehát a Szent Sólyom kényelmes, meg minden, de nem volt megoldás a sorban állás problémájára. És mi van akkor, ha nem lesz ilyen stabil hideg? Akkor nem lesz 3-as csákányos, meg 4-es, 5-ös pálya, sőt 3-as sem... csak a sólyom lesz az 1-es, 2-es és a hozzájuk tartozó csákányos NA akkor mi fog álandósulni az 1-es pálya allján???. Valljuk be őszintén, ritka jó hideg tél lett a kezdeti rossz után!

Na ez egy objektív vélemény, kritika és megjegyzések sora volt! :-)
Előzmény: (KCsabika 81835)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.