Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Oroszország
Üzbegisztán - Kaukázus
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
roller
1 élménybeszámolót írt
1
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Üzbegisztán - Kaukázus
2004.04.13. 02:31
sziasztok,
mint a többiek, én se tudom mivan ezzel zede csoporttal, de most hirtelen felébredt bennem valami hirtelen jött dühroham, hogy csak most jövök ide először, néha néha felnéztem erre az oldalra, de aszittem hogy ez is csak egy nyugdijas, pálya search engine...-a fórumig nem jöttem be sose:)-
szóval mivel látom sokan jelentkeznek itt össze vissza az ötletetekre, én be is szeretnék állni a sorba meg nem is.
23 éves vagyok és 18-19 éve volt először lábamon sí, bár azokból az időkból csak a "siratófalas" kálváriáim ugranak be néha néha, azóta váltottam 6 éve board van rajtam.

Baz... tényleg nem hittem volna hogy rajtam kívül vannak még ilyen megszállott emberek kis országunkban, akik ennyire oda lennének az igazi helyekért, hegyekért...

Szóval nekem ugyan se GPS se TGV :), kis lavinaismeretem van, bár erre nem alapoznék szívesen, eddig mindig kijöttem elóluk :)...
Az "extremebb" ismerd meg az örmény ízeket ötlet bennem 4-5 napja fogant meg, így akadtam rátok...
Most a boardos tudást nem firtatnám, mert nem lennék itt, ha még mindig azon izzadnék, hogy micsináljak egy sziklaszélen 1-2m szüzhóban, hát "megyeget" :))), szóval ezt most hagyjuk...
lényeg hogy most hogy idetaláltam, azonnal vagy én szervezem össze a következő turnust -persze a beszámolok után- vagy beugrom a következő csapatba...nemhiszem el hogy itthon a "foci" országában, találok ilyen embereket...!!!
Mostanában fontolgatom egy komolyabb felépítésü, extrem board/najo si is:) túrákkal foglalkozó oldal felállítását, de kezdtem elbizonytalanodni, hogy itthon majd max 2-en lexünk akiknek több kell az "osztrákoknál" :), erre ittvagytok...

ha bárkinek bármi ötlete lenne egy következő örmény tipusu nomádabb túrára, vagy csak szeretné jelezni hogy ő is legalább ennyire szomjazza e fajta "túrázgatásokat" :) az írjon a :
roller@estmail.hu -ra
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.