Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

TV2 Sí-kalandjárat

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kandi
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: TV2 Sí-kalandjárat
2008.03.05. 21:44
Sziasztok! Ebben a szezonban nem lesz több Síkalandjárat, remélem, hogy kaptatok egy-két infót, mi nagyon élveztük. A Kalandjárat folytatódik a havon kívü (Vizek éve Magyarországon, úgyhogy mindenféle vizes kaland, ötletek? ) de még mis is megyünk síelni, csak úgy civilben, mert én a márciusi síelést szeretem legjobban.(póló, hó, napfény) Jövő héten tanulunk snowbordozni. Van ötletetek bérlőhelyre itthon? Popsiprotektor szükséges a tanuláshoz vagy elég később?
Franciákat, szerbeket majd megnézzük. Feltétlenül. Coolman! csináld meg a műsort! Bizisten leadom. Hajrá! A technikákra is kíváncsi vagyok, ha valaki elmondja és nem szégyenlősködik, mint a profik a sípályán, akik azt mondták, hogy szívesen megmutatják civilben, de kamerák előtt nem , mert kicikizik őket otthon (Magyarország) , akkor is , ha mondanak valamit, meg akkor is, ha nem. Ezzel mit lehet kezdeni? Nem reprezentatív a felmérésem, de kb. 32 oktató mondta ezt board-ügyben a 10 helyszínen , ahol jártunk. Magyarázza meg nekem valaki, hogy hogy is van ez? Bye-bye novemberben. Kandász
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.