Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Visegrád
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Visegrád - Nagyvillám
848 élménybeszámolót írt
848
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Visegrád
2013.01.08. 17:52
Vigyázat felébredtem! Vagy nem is aludtam? Igen én nem téli álmot alszok, hanem téli álmot űzök a hóágyúkkal. Egyébként elég nehéz lenne mellettük aludni!

És akkor egy hírlevél!

Kedves sí és snowboardos barátaink!

Rendhagyó hírlevél este!

2 jó dologról szeretnék beszámolni a pálya hívőknek.

Ismét van internet a pályán, lehet bátran "kukkolni" a kamerákat és persze nem csak gyönyörködni, hanem jönni síelni, boardozni (ma estétől újra nyitva vagyunk). Éjszaka nem kíméltük a hegyet, a vízmű is szorgosan nyomta fel a vizet (köszönet nekik), az egész É-i oldal már fehér.

Persze egy kis csalás is van benne, hiszen szakad a hó Visegrádon (2. jó hír), és így nem nehéz behavazódni. Tehát most már a kiváló pályák mellé szép havas környezet is társul. De szeretek így hóágyúzni, békésen alszom egyet és mire felébredek egyenletes hó borít be mindent (és ráadásul ingyen van).
Öröm az ürömben, hogy a rövidebb szerpentin úton egy két jeges szakaszt, kanyart éppen beborít a hó, csak óvatosan, vagy körbe a vár felé.

Emberek megérkezett az igazi tél Visegrádra is, most már nem lehet több kifogás, irány a magyar pályákra!

Üdv! Gutbrod Rezső síoktató, üzemeltető
DSC05101.JPG
DSC05104.JPG
DSC05105.JPG
DSC05107.JPG
DSC05109.JPG
DSC05111.JPG
DSC05119.JPG
DSC05121.JPG
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.