Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Miért szeretem / nem szeretem Szlovákiát?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Miért szeretem / nem szeretem Szlovákiát?
2009.01.22. 22:21
Kedves Péter! bevallom eddig tartott mire rájöttem mivel érdemeltem ki kitüntető figyelmed irántam.A két évvel ezelőtti eszmefuttatásod alkalmával(szintén nagy hullámokat vert) mint most is a legnagyobb szálka Botond volt a szemedben.Akkor is azt sérelmezted,hogy mint vállalkozó maga felé hajlik a keze.Erre én úgy reagáltam:bizonyára elkerülte a figyelmed,hogy rendszeres hirdetője(FIZETŐS) az oldalnak.Mielőtt a kedvenc jól betanult diszlexiával bombázol,jelzem ez a "csülökre" rovat.Eddig nem szerettem volna a személyeskedés szintjére süllyedni de mivel már sokadjára találsz meg így felveszem a kesztyűt.A leírt esszéidben kétségtelenül vannak reális észrevételek,kérdéses víziók,és evvel nincs is semmi baj csak ezt az osztom az észt stílusban teszed.Igazából ezért nem is neheztelek mert ezt plántálták belétek,csak amikor szembesítenek evvel akkor anyatigris módjára véded álláspontodat úgy,hogy megpróbálsz a másikban kisebbségi érzést kelteni.Hangsúlyozom a véleményed,észrevételeid szívesen olvasom,erre való a fórum viszont a stílust elutasítom.Mindenki véleményét szívesen fogadom addig míg a véleményt író azt nem gondolja,hogy az övé az egyetlen szent,és sérthetetlen gondolat.Az egész történetben azt nem értem mi az értelme részedről csak a Szlovákia topicot korbácsolni időnként amikor írásaidban utalsz arra,hogy más terepekre is jársz.Hol vannak a beszámolók a többi túráidról?Gondolom az objektivitás fontos számodra,így talán más helyeken is illene megosztani tapasztalataidat még akkor is ha azokkal nem lehet ekkora figyelmet kelteni.Bizonyára ezek után ismét megkapom a elfogult,tudatlan,diszlexiás jelzőket de már tőled megszoktam illetve megszoktuk.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.