Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

A minőségi fórum alapkövei

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: A minőségi fórum alapkövei
2009.02.26. 18:26
Hát, lévén, hogy személyszerint meg lettem szólítva, én is írnék pár dolgot.
A "miért nem szeetem Szlovákiát" topicban vélemények és ellenvélemények hangzottak el, sértegetést, durva személyeskedést mellőzve. Érthető, hogy nem lehet mindenkinek ugyanaz a véleménye bizonyos dolgokról, de sivár is lenne a fórum, ha a vélemények és az ellenvélemények kizárólag elszeparált topicokban kerülhetnének bejegyzésre.
Továbbra is fenntartom a véleményemet, hogy nincsenek "kivételezett vállalkozók" és "holdudvaruk" sincsen.
Felhasználók vs. IP cím, igen, feltételezted, hogy valaki két felhasználónév alatt ír, mivel azonban ez a valaki sem sértette meg szerintem az alapszabályokat, nem gondolom, hogy bárhogyan is szankcionálni kellene, illetve csupán azért, mert a véleménye megegyezett másvalakiével, nem feltétlenül annak az illetőnek a másodnickjéről van szó. IP cím, a dinamikus, konfigurálható IP-k világában aki akar, az mégha tiltva is van, tud két felhasználónéven két különböző IP-ről hozzászólni.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.