Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Shuttleberg : Flachauwinkl - Kleinarl
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Happy Flachau apartmanok - 2-8 fős pályaszállás apartmanok wellness-szel Flachauban
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Shuttleberg : Flachauwinkl - Kleinarl
2010.04.11. 17:02
Zauchensee után Shuttleberg következett. Sajnos ma volt az utolsó napjuk, holnaptól csend és nyugalom üli meg a pályákat. Hihetetlen, hogy milyen kevesen voltak, a legtöbb sípályán csak én egyedül síeltem, Kleinarlba, mármint a középállomásig kétszer is lesíeltem, senkivel sem találkoztam. A hegyen a legtöbb hütte már zárva volt, amolyan igazi szezonvégi hangulat uralkodott ezen a hegyen.
A felső részeken (Absolut, Powder Shuttle) még bőven van hó, a hómérce 150 cm-t mutatott, így új léccel is bemereszkedtem pályán kívülre, ahol igazi jó kis porhó fogadott. A Fürstwandlift csákányos már nem üzemelt, így a lift nyomvonalában síeltem le, ami be volt ratrakolva és, így erre a sima felületre esett a friss hó, egy élmény !

A csúcson meglehetősen hideg, - 7 -8 fok és szakadó hóesés. Aztán délután két óra fele az utolsó menetben már a nap is kisütött, így egy-kettő képet lőttem.
hutte.jpg
schlepplift.jpg
Pano.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.