Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Lengyelország
Krynica
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
SíMan
427 élménybeszámolót írt
427
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Krynica
2013.03.26. 19:39
Vasárnap végre láttam Krynicát napsütésben is! Fantasztikus síelés sikeredett, tökéletes feltételek mellett: napsütés, -5, -8 fok, előtte esett friss hó, amelyet szépen eldolgoztak,kevés ember, jó pályák! A háttérben még a Magas Tátra vonulata is látszott. A feketének minősített erős piros pályán is remekül lehetett menni, nem volt összetúrva, volt hely bőven, lehetett "élezni" a helyzetet. Az ismerősöm, akivel voltam most volt itt először és vagy 10x elmondta: nem gondoltam, hogy ilyen jó hely, milyen jók a pályák, milyen változatos és kultúrált az egész!
Korábban a GPS Bártfa előtt mindig levitt és egy alsóbb rendű úton közelített a határhoz, amelyen alig lehetett haladni a nagy hó miatt. Most úgy döntöttem nem megyek a GPS szerint, hanem maradok a Bártfára vezető úton. Mit ad Isten, nem volt hosszabb és végig letakarított úton, gyorsabban lehetett haladni. 3 óra alatt ki is értünk. Sajnos vasárnaptól ott is inkább eső fog esni az előrejelzések szerint, így lehet az utolsó csúszásom volt ebben a szezonban.
Alsó állomás
Lengyel hütte a csúcson
A kedvenc piros pálya
A fekete pálya
Háttérben a Magas Tátra
Felső állomás
A kék pálya teteje
A kék pálya vége
Hütték a csúcson
Párhuzamos liftek
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.