Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Gagyi! Nem bevált felszerelések

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Gletscher7
16 élménybeszámolót írt
16
2 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Gagyi! Nem bevált felszerelések
2024.01.23. 08:39
Üdv!
Burton performance midweight socks- zonit ne vegyetek, csúszni semmi kép.
Fekete színű, tele burton felirattal.
Karácsony előtt store13 felé jártam benéztem , vettem két zoknit. ( egy nőit és 1-t magamnak) Nem láttam melegnek tűnő, vastag zoknit, csak vékonykákat. kérdésre, eladó szerint azért vékony, mert ez már kompressziós, a kompresszíó hatása fontosabb mint a melegen tartás?- gondoltam. még egyszer kértem , jó meleg zoknit keresek, stb. Ezt ajánlja, ez jó.
Van minden féle, -Burton is - de vastag zoknim, mind kiváló.
jan.17-én kipróbáltam az új szerzeményt. 10 perc után mintha jég satuban lenne fagyva lábfejem, így jöttem le a hegyről ( Aineck A1 ). Talstazion -mellett van helyi sí bolt-szervíz. Meg sem álltam csak a bejáratban. Vettem egy snowboard zoknit, NEM KOMPRESSZIÓST, és ott boltban kicseréltem.Egész nap rajtam volt, semmi fázás. Jó havat!
( kértem eladót, hogy segítsen női zoknit találni 39-41méretű lábra és magamnak, nem látom méretet sem mert nincs nálam szemüveg. Erre sikerült neki S méretet adni nőiben, nekem meg a fent írt jég-akkut, ami vagy hamisítvány, vagy rossz gyártási széria. Gratula store13-nak. )
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.