Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Oktatóval vagy anélkül - lássuk, mit mutat a gyakorlat...

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
gaboca
3375 élménybeszámolót írt
3375
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Oktatóval vagy anélkül - lássuk, mit mutat a gyakorlat...
2011.02.01. 10:31
,,Ja, mi van, ha jól síelek, de rettenetesen rossz az erőnlétem és 150-200 m rövidlendület után pihegek? Egy hét után már a dupláját is bírom :)
Szívesen elmennék egy ilyen öregfiúk okításra, de félő nem bírnám az iramot."
Nem előre kell félni, ráér arra az ember utána is! ;-) Komolyra fordítva a szót, mindenki saját erejének megfelelően síel ott is, annyi erőt tesz bele amennyit bír, nem nyomat Attesz fekvőtámaszokat a pálya szélén mert kicsit lazázol. Természetesen én is végig aggódtam ezeket a dolgokat az első előtt, de úgy voltam vele egy életem, egy halálom 3 napot bárkivel kibírok és ha én leszek a leggyengébb láncszem na bumm, először csinálom.
Ehhez képest csak pozitív élmények értek és remek emberekkel ismerkedtem meg, nem te vagy az egyedüli aki ilyen okokból hezitál, (igaz e SL man!)ezen túl kell lépni.
Engem csak a piszkos anyagiak tartanak vissza a minél több edzésen való részvételtől.
Előzmény: (Krechl 107425)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.