Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

(Sajnos) igaz történet, (talán) tanulságokkal

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
vanczi
1039 élménybeszámolót írt
1039
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: (Sajnos) igaz történet, (talán) tanulságokkal
2011.05.15. 11:58
Csak azt nem értem hogy ha versenyző lánynak sem sikerült, a boxos emberünk miből gondolta hogy neki fog?? ahogy írtad 20-ból 15-en visszafordultak mikor látták hogy esélytelen a dolog, illetve a felszólításodra. ők is nyugodtan megtehették volna.

Most ha azt mondom valakinek hogy ugorj a kútba ő meg beleugrik, akkor én vagyok a hibás?

persze leheet azon elmélkedni jogosan, hogy mi lett volna ha nem fut velük össze az ember, ha nem viszik el őket egy ilyen terepre, ha nem lett volna jeges... senki nem kötelezte őket hogy jöjjenek ott le, látszik is az értelmesebbje visszafordult. jó nyilván én is magamra venném a dolgot és rendesen megzuhannék egy ilyen eset után, de szerintem az saját hülyeségüknek köszönhetik a "kedves" végeredményt...

én biztos hogy el se indultam volna azzal a 20 fős brigáddal az elején, mert nem vagyok híve az ilyen leküzdöm magamat a hegyen való síelésnek...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.