Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Steinplatte és Kitzbühel

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Xero
882 élménybeszámolót írt
882
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Steinplatte és Kitzbühel
2012.01.04. 12:11
Jó írás és legfőképpen számomra érdekes, mert pont két napja jöttem haza és pontosan ezen a két terepen töltöttem a legtöbb időt. :)

Pár dologgal kiegészíteném azért:
Steinplatte nem igazán az a csapatós terep. A piros az inkább halvány rózsaszín, míg a fekete az inkább piros. Ami nagyobb kihívást jelentene az is rövidke szakasz.
A pályák jó szélesek és nem is dugulnak be annyira.

Kitzbühel valóban más. Több a kihívás, valóban sok a szerpentin, de számomra alapvetően nagyobb élmény volt.
A feketék itt valóban feketék és bizony vannak olyan szakaszok a pirosakon, ahol próbára lehet tenni az élen vezetés tudományát normális keretek között.
Aki egy igazán jót akar csapatni, annak mindenképpen a C1/C7 tetejéből kell elindulni jobbra, majd az első lehetőségnél jobbra a 38-ra. Ott aztán mehet a menet. :)
A parkoló egyébként valóban fizetős az A1 lábánál, de 6€ körül mozog egy napra, ami nem nagy érvágás a bérletárakhoz viszonyítva. Ezzel szemben a kirchberg-i parkolóhoz (a fedett fölötti rész) centikre lehet csúszni.

Én így összegezném a dolgot:
Rekreációs síelés - Winklmoos-Steinplatte
Fanatizmus/örömsízés - Kitzbühel
Előzmény: (evoros23 129254)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.