Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síoktatásról, síoktató képzésről másképpen

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Nagy Péter /Bundi/
119 élménybeszámolót írt
119
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síoktatásról, síoktató képzésről másképpen
2012.02.28. 07:17
Halihó2!

Szerintem nem vagyok szigorú, és igen is szükség van az utánpótlás nevelésre, de nem ebben a formában amiben most van, mert így azokkal szúrunk ki akik rengeteg energiát, pénzt beleöltek saját fejlődésükbe.
Az idei szezonban rengeteg olyan negatív élmény ért ami kihozta belőlem ezeket a sorokat.
Pl: egy nagy cég síutat szervez, felkérik az egyik volt, vagy jelenlegi munkatársukat (ezt nem tudom pontosan) hogy vállalja el az oktatást, természetesen fizetségért cserébe. A cég meg is hirdeti, hogy az úttal jár a síoktatás. Első sínapjukon szegény síoktató reggeltől estig keresi a kezdőket( nulla méteres tanulókról van szó), persze nem találja meg Őket, így nekik kimarad az oktatás (több napon keresztű), csak a haladókat oktatja. Ezt kétszer játszotta el, két év alatt. Szerintem az ilyen oktatókra semmi szükség, dolgozgasson csak saját szakmájában, és ha elmegy síelni saját örömére tegye!!!

Üdv
Bundi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.