Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

rocker sí

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
ozsi
2143 élménybeszámolót írt
2143
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: rocker sí
2012.04.10. 10:36
Tegnap Atomic Access-szel csúszkáltunk, amelyik elöl rocker jellegű. Előző nap esett hó, erősen hideg volt. A pályákon puha, de tömör hó volt. Elképesztően jókat lehetett menni vele, kifejezetten játékos volt a léc, stabil tartással. Szerintem ez annak köszönhető, hogy rövid a hasznos élhossz, de ennek ellenére nagy a felület. Ha ez a felület elkezdene kevés lenni (beszakad a hó), akkor felfekszik az addig a levegőben liffegő rockeres elülső rész, és megoldja a helyzetet (és persze az is szerencsés, hogy hátul viszont nem rocker, segítve a kikormányzást).

De mindez úgy kerek, hogy ezeket a csalafinta tulajdonságokat ki lehet ugyan hozni a lécből (és nagyon élvezetesnek találtam őket), de ehhez komoly sítudás kell. Tehát a széles, rocker síléc mély hóban mindenkinek segít, de taposott pályán egy átlagos tudású síelőnek szerintem jobb egy pályára tervezett léc. Kifejezetten kemény, kifagyott pályán meg végképp...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.