Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Nyeremények értékesítése

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Rera
318 élménybeszámolót írt
318
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Nyeremények értékesítése
2013.02.15. 18:57
Persze, hogy kértem! A gond nem az, hogy nem nekem adta, hanem az, hogy másnak sem ajándékba adta (nem is úgy hirdette)!! Kértem már mástól is, aki ajándékként kínálta, és semmi bajom nem volt, ha azt válaszolta, hogy másnak ajándékozta! Kívántam sok vidám síelést, s ennyi. A konkrét ügyben viszont olyan válaszlevelet kaptam, hogy "sikerült eladnom". És tudtam, hogy itt adta el. Azért nem hagytam ennyiben, mert ez elvi kérdés, és már régóta gondolkodtam azon, hogy erőteljesebben ki kellene állni az elv mellett. Ezért indítottam a topikot (a konkrét ügy példa volt, ne hátra nézzünk, hanem előre). Mint Csabor előbb idézett hozzászólása is bizonyítja, nem egyedi eset, nem is ritka a nyeremények áruba bocsátása a honlap segítségével.

Azt tudtam, hogy ITT tilos értékesíteni, ebben WAndrea is megerősített. Nem tudtam ilyen részletesen a szabályt, ahogyan alant olvasható. Örülök, hogy WAndrea megszólalt a témában.
Előzmény: (huligan 155055)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.