Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Snowboard tanuláshoz szükséges dolgok

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Fetzer Robi
146 élménybeszámolót írt
146
13 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Snowboard tanuláshoz szükséges dolgok
2016.11.23. 12:11
Műanyag pálya:

Dec. 17-ig sok idő nincs hátra, de ha belefér a keretbe (idő és pénz), ártani biztosan nem fog, ha kipróbálja. Én magam nagyon minimálisan csúsztam csak műanyagon, így nem feltétlen mérvadó a véleményem, de azért leírom: ne várjatok tőle sokat, a rolózás, rézsút siklás, esetleg kanyarodás megindítás az, amit érdemes rajta gyakorolni, tehát az első "lépések", a deszkán állás és maradás biztonságát lehet próbálgatni. A fordulás, kanyarodás nehéz rajta, mert közel sem csúszik olyan jól, mint a hó, az élek is könnyebben elakadnak, még nekem is gondom volt vele, nem erőltettem. Legkisebb tanítványom (4,5 éves) viszont azon a szinten, ahol most áll, jól elboldogult az általa ismert feladatokkal (élvezte is, legalább annyira, mintha havon lenne :-) ).

A deszkát a műanyagos használat előtt szilikonozni kell (legalábbis ott, ahol én próbáltam), a szilikon viszont megnehezíti a későbbi vaxolást, így mindenképpen olyan helyre menjetek, ahol kölcsönözni lehet a lapot, ne a sajátotokat áldozzátok fel.

Robi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.