Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síterep-kvíz

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
D.Dani
65 élménybeszámolót írt
65
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síterep-kvíz
2021.02.21. 17:19
Örülök, hogy ilyen sokan kitöltöttétek. Lehet, hogy nehezek lettek, valahol azért cél is volt, hogy a rutinos, és sok helyet látott síelőknek is kihívás legyen. Engedjétek meg, hogy egy kis statisztikát közzétegyek.

A kelet-Ausztriait 40-en, a teljes Ausztriát 14-en, az Alpokot 16-an töltöttétek ki. Maximális pontszámot senki nem ért el, 11-et a kelet-Ausztriain és az Alpok-kvízen is ketten elértetek. A teljes Ausztriain 9 lett a legjobb, a jelek szerint ez tényleg elég nehéz lett.

Átlagosan 6,22; 5,43; 5,73 pontot értetek el.

Az alábbi képeket találtátok el a legtöbben vagy legkevesebben, (ha rákattintotok írtam részleteket, de a választ nem):
Itt mind a 16 válasz helyes volt :-)
Ezt 40-ből 7-en találtátok el, de elismerem, hogy kicsit gonosz volt, mert tudom, hogy a kép eléggé hasonlít egy másik helyre, és azt is beraktam a lehetőségek közé, 25-en arra tippeltetek. Lehetőségek: Gastein, Stuhleck, Möltall, Obertauern
Ezt 16-ból 2-en találtátok el, nyilván kevesen jártatok itt, ami érdekes, hogy  az egyik rossz válasz itt is nagyon népszerű lett, kis hasonlóság talán tényleg van, de eskü nem volt szándékos. Lehetőségek: Sankt Moritz, Les2Alpes, Alpe d
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.