Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Mátraszentistván Sípark
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Wood Villa Mátra - egyben bérelhető új, jacuzzis gerendaház a Mátraszentistván Sípark mellett
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
clay
77 élménybeszámolót írt
77
12 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Mátraszentistván Sípark
2012.01.27. 20:16
Most értem haza a mai csúszkálásból.
Egy rövid beszámoló az én szemszögemből: Eleinte jól indult a dolog, szép idő, hideg, kevés ember. Mindezeket hiánytalanul 1 órán át lehetett élvezni, amikor is 10.30 körül elöntötte a parkot a sok-sok ember. Nagyon sokan voltak ma, közel 20 percet kellett egyes alkalmakkor sorban állni. Sajnos ez nem a sípark hibája, de a magyar símorál igen negatívan szerepelt ma, mind a pályán (nem velem szemben, hanem a tanulókkal), mind a sorban álláskor (na ez már engem is érintett).
Az idő szép volt, az ember sok volt, lényegében jó volt.

Még egy észrevétel. Ugye ha olcsóbban szeretnék este csúszni, akkor a napijeggyel kell megvenni az estit. Na már most nekem kicsit elment a kedvem az esti csúszkálástól, mert nagyon sokat ácsorogtam a sorban, és pár mp alatt értem le, arányait tekintve fél óra alatt 2 őt lehetett csúszni amiből közel 1 perc a csúszási idő (nagy pálya), és a maradék mind ácsorgás. Visszatérve: visszaakartam cserélni a jegyem (csak az estit) de nem lehetett. Persze megoldottam, de nem feltétlen tudja az ember mire számítson este 6-7 körül, amikor kiérkezik, és jegyet kell váltani reggel 8 kor, szóval jó megoldás lenne, ha vissza lehetne cserélni az esti jegyeket.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.